.video: FAQ, „Alchýmia“ rúžov

_dsc1042

Po (nie tak) dlhej dobe sa opäť ozývam s videom. Po príjemnej spolupráci s Rebekou a značkou Sally Hansen (viď. video) som sa rozhodla zodpovedať na jednu z najčastejších otázok, ktorú mi v komentároch či do správ píšete! Okrem úpravy vlasov (čo bude bez dlhšieho váhania ďalšie video) je to otázka týkajúca sa rúžov! Aké sú moje obľúbené odtiene a konzistencie, čo robiť, aby rúž vydržal na perách po celý deň a ako sa o pery správne postarať, aby neboli suché a šupinaté? A čo prevencia či liečba najčastejšieho problému týkajúceho sa pier?

Na tieto otázky odpovedám v krátkosti v novom videu! Priamo na Youtube nájdete aj zoznam mojich momentálne najobľúbenejších produktov. (:

Zvuk je trošku nevyvážený, nakoľko som mala 2 rozličné mikrofóny, takže sa vopred ospravedlňujem! Do budúcna však už budem používať iba jeden a sľubujem, že sa budem postupom času zlepšovať a vzdelávať sa, ako na to.

♥ ♥ ♥

 

Love, peace and beauty Ivanka

Ďakujem za pomoc Peťkovi a Jurkovi, ktorí mi pomohli s niektorými zábermi & strihom.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • Je to zas o niečom inom takto ťa počuť ako rozprávaš , vidieť tvoju mimiku , gestá 🙂 Si krásna, milá:) a teším sa na ďalšie videá 🙂 Od teba by sa mi páčili aj lookbooky , tray on hauly , základy šatníku, kombinácie ako nosiť napr. kožušinové vesty , ačkové sukne atď. Mohla by byť S teba aj módna youtuberku , ktorá tu na SK scéne chyba 🙂 Aj keď viem , že na to treba mať čas 🙂 Lebo to býva časovo náročné.

  • Ďakujem za reakciu <3 Wow, vieš čo, to mi ani nenapadlo robiť, keďže outfity väčšinou len fotíme. Try on haul určite bude, ak to vymyslím s priestorom 😉 Ďakujem za skvelé nápady, porozmýšľam nad tým.

 • Skvelé vido, si veľmi sympatická a zbožňujem sa na teba pozerať, natáčaj častejšie!:) A z tvojej zbierky rúžov som bola ohromená, tiež som taký menší závislák na rúžoch ale ku tvojej zbierke sa nepribližujem ani z ďaleka:D

  Saja Frey blog

 • Wau riadna zbierka rúžov, tebe naozaj pristaú aj tie tmavšie odtiene, ale mnohokrát som ťa videla aj s tými ružovými a si proste typ človeka, ktorej asi pristane všetko. Máš pekné plné pery, čo ja o sebe nemôžem povedať, ale začala som nosiť rúže aj ja v poslednej dobe častejšie 🙂 príjemne sa na teba pozerá 🙂

  http://www.sinnamona.blogspot.com

 • Príjemné video, teším sa aj na ďalšie. A rúže sa v poslednej dobe stali mojím must have každodenného looku, takže tvoju zbierku obdivujem 🙂 Len tým tekutým nejako neviem prísť na chuť. Mám radšej klasické, ale aj tie tekuté majú svoje nepopierateľné klady.

  NITA