Underground

0 Flares 0 Flares ×Tunic:Primark( in fact from Second hand), Black Leggings, Brown belt from Second Hand, Brown T-shirt: New Yorker
Hello Kitty: Sanrio
Je toho toľko, čo by som chcela napísať. Ale bohužiaľ, nemám veľa času, takže si „vylejem“ srdce inokedy. Pre túto chvíľu len pár informácii. Sedím v izbe, píšem na blog a stonám nad tým, že sa ešte musím naučiť slovíčka z nemčiny. 🙂 Asi budem musieť prestať stonať a začať sa učiť. Veď napokon, samo mi to do hlavy nenaskáče a pochybujem, že by niekto v blízkej budúcnosti vymyslel stroj, ktorý by mi to nasypal do hlavy. 🙁 Ak budete o niekom vedieť, napíšte mi. V škole to dnes nebolo nijako zaujímavé, poobede som bola s maminou v MAX-e a vybaviť občiansky preukaz. Nechcite vedieť, aká je tá fotografia hrozná- podpis ešte horší. *-*Včera sme oslavovali do 21:30 a keď návšteva odišla, hneď ako som ľahla do postele, som zaspala. Bola som neskutočne unavená a vystresovaná (o tom napíšem neskôr). Musím končiť 🙂 Ak budem mať zajtra čas, tak napíšem všetko, čo som chcela.
(Tento týždeň píšem ťažké písomky- držte palce)*-*

It takes as much as I would like to write. But unfortunately, I do not have much time, so I ‚pour‘ my heart sometimes. For now, only a few facts. I am sitting in a room, writing on the blog and stone the fact that I have yet to learn the vocabulary of German. 🙂 Perhaps I’ll have to stop and moan to learn. After all, it doesn´t jump to me in the head and I doubt that anyone in the near future, he invented a machine that could pour it into my head. 🙁 If you know of someone, let me know. At school today it was not interesting, after lunch I was with my mom in the MAX and provide an ID card. You didn´t  know what is that awful photo-signature even worse. *-* Yesterday we celebrated until 21:30, and the visit went as soon as I She laid down to bed, I fell asleep. I was extremely tired and stressed out (I will write about later). 🙂 I have to finish tomorrow if I have time to write everything what I wanted.

(This week I am writing difficult exams hold-inch)

                                Love,peace and fashion Ikin´

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.