Should’ve Said No

0 Flares 0 Flares ×


Brown tights:C&A, Brown belt: Tesco, Jeans shirt: from Dad…

Takže…Víkend bol fajn, teda ešte stále je:-) Včera som ako každú sobotu upratovala, učila sa, pomáhala v domácnosti a bola som v kine! Na nádherný 3D film „Ako si vycvičiť draka“ a mala som výbornú spoločnosť. 🙂 Kto ňou bol tu nebudem spomínať, lebo to nepovažujem za potrebné. Ja viem, on vie, my vieme. 🙂 Vy budete vedieť neskôr. Samozrejme, môj „výlet“ do kina prežívali členovia mojej rodiny viac, ako ja sama. Mamina mi chcela vybrať oblečenie a dokonca sa ma opýtala, či sa nechcem namalovať!(Nemalujem sa *-*) Ale som jej zato vďačná..:-) Veď takú supermamu nemá každý. Dnes čakáme návštevu, lebo ideme dodatočne oslavovať moje 28-marcové narodeniny. V ladničke je skvelá torta, na ktorú mám chuť už od rána a pozerám na hodinky, kedy už konečne príde ten čas. 🙂 To je asi všetko….

…a tá fotka je staršia…..nie zo včerajška…:-))

So … a nice weekend, that still is 🙂 Yesterday I did like every Saturday housework, taught , assisted in the home and was in the cinema! The beautiful 3D film „How to train your dragon ‚, and I had great society 🙂 Who was it, I will not mention here because they do not consider it necessary. I know, he knows, we know. 🙂 You will know later. Of course, my „trip“ to the movies my family members live more than myself. Mother wanted me to choose clothes and even asked me whether want painted! (I don´t use make-up*-*) But I am thankful for having her ..:-) The supermum have not everyone. Today we are awaiting a visit, because we celebrate my birthday from March 28. In fridge is a great cake, which I taste from the morning and look at the clock, when it finally comes that time. 🙂 This is all about ….

… And this is an older photo ….. not from yesterday …:-))

Love,peace and fashion Ikin´

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.