tropical.

_DSC2115 (3)-horz

 

Keď sa povie spojenie „dovolenkový outfit“, prvé, čo mi zíde na um, sú pestrofarebné šaty a sandálky, doplnené dobrou náladou a podvečernou prechádzkou po pláži. Potom tiež niečo v pruhovanom námorníckom štýle, no to nasleduje až ako druhé v poradí. Keď som videla tieto šaty, vedela som, že sú to TIE dovolenkové pre toto leto. Pri pohľade na ne som si spomenula na Miami, palmy, čarovnú South Beach a neopakovateľnú atmosféru, ktorá sa nesie celým pobrežím. Takéto asociácie znamenajú v mojom prípade vždy iba jedno, a teda, tie šaty mi v šatníku nesmú chýbať!

Ich strih je veľmi jednoduchý a vhodný pre chlapčenskú alebo štíhlu postavu, pomôžu však zakryť i väčšie bruško, nakoľko nie sú v oblasti pásu obtiahnuté. Naopak, farebne je to úplná divočina, v ktorej sa nájdu najmä milovníčky farebných kúskov. Mne sa na nich páči to, že sa dajú kombinovať s čímkoľvek, pretože je na nich snáď každá základná farba, ktorú mám v šatníku. Ešte viac ma teší, že dominuje práve lososová a ružová, ktoré dopĺňajú kľúčovú zlatú farbu, čím sa kombinovanie doplnkov značne uľahčuje. Ja som si k šatám dnes zvolila sandálky, pretože tie sú na prechádzku po pláži najlepšie (piesok stačí vysypať a je to!), no verím, že šaty budú vyzerať dobre i v elegantnejšej verzii s podpätkami a menšou listovou kabelkou.

My sa máme skvelo, posledné dni síce boli trošku zamračené, čo je, aspoň z môjho vnímania, na Key West celkom nezvyčajné, keďže tu svieti slniečko takmer stále, no teplo je neustále, takže aj keď zaprší, človek sa potí ako kôň. Ja mám pár noviniek z osobného či blogového života, z ktorých sa nesmierne teším, tak Vám o nich možno poviem nabudúce.

Majte sa pekne, čoskoro som tu opäť s novým outfitom a pár slovami o USA!

_DSC2166 _DSC2099 (3)-horz _DSC2138 (3) _DSC2103 (3)-horz _DSC2164 _DSC2142 (3)-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Nine West, Šaty: Shein, Kabelka: Rela.sk, Turban: Choies, Náušnice: kupované cez FB, Okuliare: letnyhit.sk,

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.