to všetko kvôli tebe.

0 Flares 0 Flares ×

Keď je človek zamilovaný, tak je všetko nejaké divné. Nemyslím to zle. Samozrejme, že nie. Len ten svet je o niečo ružovejší (a pre tých, čo nemajú ružovú v láske by to mohol byť problém), vy nechodíte, ale lietate minimálne dva centimetre nad zemou (viete, ak sa niekto bojí výšok, tak aby to nebolo privysoko), upršané dni už nie sú pochmúrne a nenájde sa nič, čo by vás znechucovalo. O tom, že v bruchu vám lieta všakovaký pestrofarebný hmyz ani nehovorím. Len dúfam, že to zamilovanie potrvá čo najdlhšie, lebo dopad na tvrdý povrch reality by mohol byť bolestivý. 
Aj keď, nemusíme byť zamilovaný iba do ľudí, všakže? Stačia aj dokonalé topánky alebo fenomenálna sukňa. Ja som takú našla. Stála 2, 50€, dá sa vyhrnúť a ak budem veľmi chcieť, vánok sa mi s ňou bude pohrávať takým spôsobom, až ma odnesie kamsi do krajiny zázrakov. Čo sa týka topánok, je mi úplne jasné, že niektoré z vás mi budú chcieť za ne dať facku (nepáčia sa vám, viem), ale ja som si ich musela dať! Ráno bolo 5°C a verte mi, že by som večer už bola bez prstov, ak by som si ich nedala. A okrem toho, celkom mi pasujú k taške. 

Love, peace and fashion Ivanka
Taška: New Yorker, Ružová sukňa: Sekáč, Čierna sukňa, Šatka: maminkina, Čierny kvietok, Bunda: Sekáč, Náramky: H&M, Pimkie, Vlasy: odporné, spotené, po tréningu.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.