nechajte.

Neberte ľudom ilúzie. A neberte ich ani sebe. Sú krásne a nevinné, plné tajomstiev a neobjavených zákutí. Skúste si predstaviť, aký by bol svet bez nich pustý. Teda ten môj určite. Žijem z ilúzii a skladám si z nich budúcnosť. Z času na čas mi ich niekto vezme, no mám ich dostatok, tak sa nebojím. A okrem toho, vždy prichádzajú nejaké nové. Ozaj, všimli ste si, že som veľmi iluzívna bytosť? Ale vždy lepšie iluzionizmus ako alkoholizmus (či iné zvieratá), všakže. 

Moje prvé dokonalé rifle. (No dobre, tak druhé. Ale do tých prvých sa už nezmestím, tak upadajú do zabudnutia.) Čakali v sekáči a najskôr som ich nechcela. Vybrala si ich maminka a ja som sa na nich iba škaredo mračila. Prvotný plán bol taký, že si ich kúpi ona. A veru si ich aj kúpila. Ale doma som zmenila názor a teraz sú moje. Úplne jednoduché a predsa výnimočné. (Ani vlastne neviem čím, no niečo na nich bude. Ak raz zistím, čo, dám vám vedieť.) Zatiaľ ich budem nosiť s bielou košeľou a obľúbenými topánkami. 
Amen.

Okuliare: Tally Weijl, Náušnice: Orsay, Sveter: Sekáč (H&M), Košeľa: Marc O´Polo, Rifle: Sekáč (Levi´s), Taška, Topánky: F&F

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.