the only animal I couldn’t fight.

Veľké celovečerná premiéra divadla s názvom „Koniec Sveta“ sa nekoná. Z technických príčin a vďaka neschopnosti usporiadateľov, samozrejme. No neviem, prečo sa tak všetci divia a tvária sa, že to neočakávali. Veď v dnešnom svete tak funguje takmer všetko. Niet sa potom čo čudovať, že aj toto, nadmieru medializované a diskutované divadlo, sa na poslednú chvíľu zrušilo. A niektorí sa tak veľmi tešili….
No nič, moji milovaní. Aj sklamania patria k životu. Viem o tom svoje.
Napríklad sklamanie z toho, že sa zrkadlá v mojej izbe neumyjú samé. V poslednom čase asi jedno z najväčších sklamaní vôbec. Vidím to tak, že zajtra budem musieť predsa len vziať do ruky zázračné náradíčko a vyleštiť ich sama. Lebo už sú na nich packy od mačičky, odtlačky od ručičky (napríklad bratovej) a veľa iných pamiatok.

Majte pokojný predvianočný víkend a užite si prázdniny. A nezabudnite počas nich sem-tam kliknúť aj tu. 🙂

Love, peace and fashion Ivanka

Sukňa, Sveter: H&M, Čelenka: F&F, Nadkolienky: Lidl, Topánky: F&F, Kabátik: Second-hand (H&M), Taška, Golier: Second-hand, Rukavice: Poľsko, Náhrdelník: Darček

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.