slasť.

0 Flares 0 Flares ×

Nastali ťažké časy. Časy, kedy sú túžby viac než pevná vôľa. Časy, kedy sú naše zmysly omámené vôňami Vianoc. Časy, kedy je boj s ručičkou na váhe už vopred prehratý. Časy, kedy je dovolené všetko. Lebo lesku medovníkov, vôni vanilkových rožkov, chuti čokoládových šuhájd a slastnému pocitu pri prehryznutí višní schovaných v kokosových guľkách sa odolať nedá.
 Veď onedlho je aj tak Nový rok a s tým aj čas na nové predsavzatia typu: Od zajtra chudnem/nefajčím/nepijem/neleniviem. Tie silácke reči, ktoré má každý z nás rád.
Mimochodom, dúfam, že ste Ježiškovi nezabudli napísať, že si prosíte permanentku do fitka. Lebo neviem ako vy, ale ja ju budem potrebovať určite už počas prázdnin. 😉

Aj keď, ono je to asi počas zimy jedno. Aj tak všetci vyzeráme ako snehuliaci.

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Second-hand (MIU MIU), Kabát: Mayo Chix, Rifle: Second-hand (Primark), Sveter: Second-hand (H&M), Košeľa: Second-hand (Tommy Hilfiger), Rukavice: Orsay, Taška: Second-hand (Primark), Čiapka: F&F, Šál: Orsay

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.