The last time

                   If you heard about a contest of „beauty“ for ugly people, let me know.
Slovak blogs?

In last year’s fashion bloggers scene in Slovakia very revived (I assume that thanks to a fashion magazine) and moves forward. I would say that some Slovak fashion blogs are noticeably closer to their quality blogs from countries where fashion has infiltrated all corners. I like that we are interested to be presented to our style and we do not mind criticism, which is often linked with blogging. Although in our country isn´t such a large number of fashion blogs, I think everyone will find their favorite.
   

             
  Ak by ste sa dopočuli o nejakej súťaži „krásy“ pre škaredých ľudí, dajte mi vedieť. 
Určite to vyhrám….. 
  
Slovenské blogy?  
Za posledný rok módna blogová scéna na Slovensku veľmi ožila (predpokladám, že aj vďaka módnym časopisom) a posúva sa dopredu. Povedala by som, že niektoré slovenské módne blogy sa svojou kvalitou nápadne približujú blogom z krajín, kde móda už prenikla do všetkých zákutí. Páči sa mi, že máme záujem o to, aby bol náš štýl prezentovaný a nevadí nám kritika, ktoré je často s blogovaním spätá. Síce u nás nie je taký veľký počet módnych blogov, myslím, že každý si nájde svoje obľúbené a bude sa k nim rád vracať. 

 
Dress: Next (Second-hand), Tights: Tally Weijl, Shoes: F&F, Lace blouse: Second-hand, Coat: Dorothy Perkins 

 
Love,peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.