independent

I found that:
 a.) The most original bloggers is from Sweden, the Netherlands and France
 b.) Some people have a problem with unrestrained envy
 c.) The world is corrupt

What do I think about Slovakian fashion?

 Fashion in Slovakia is becoming more and more diverse, chic and stylish. A few years ago people thought that fashion is only on expensive designer pieces and ideal rates. Were unable to imagine that they can wear things that have never seen before. But over time, began to arrive at what it really is fashion. Every day I meet a great many dressed people who come, or just starting to come in that fashion is not a forbidden fruit and that sin is not present themselves through clothes, but is allowed anytime, anywhere and in whatever form. Yes, we still have the opportunity to spoil your eyes with horrible outfits that jump „into the wound“ on the street, but I feel that slowly but surely, it begins to lose.
 

Zistila som, že: 
po a.) Najviac originálnych blogeriek je zo Švédska, Holandska a Francúzska
po b.) Niektorí ľudia majú problém s bezhraničnou závisťou  
po c.) Svet je skazený 
Čo si myslím o slovenskej móde? 
 Móda na Slovensku začína byť čoraz viac a viac pestrejšou, vkusnejšou a štýlovejšou. Pred pár rokmi si ľudia mysleli, že móda je len o drahých dizajnérskych kúskoch a ideálnych mierach. Nevedeli si predstaviť, že môžu nosiť veci, ktoré nikdy predtým nevideli. No postupom času začali prichádzať na to, čo tá móda vlastne je. Každý deň sa stretávam s mnohými skvele oblečenými ľuďmi, ktorí prišli, alebo len začínajú prichádzať na to, že móda nie je zakázané ovocie a že nie je hriech prezentovať sa prostredníctvom oblečenia, ale je dovolená vždy, všade a v akejkoľvek forme. Áno, ešte stále máme možnosť kaziť si svoje oči nepodarkami, ktoré nám skočia „do rany“ na ulici, ale mám pocit, že pomaly, ale iste, sa to začína strácať.  

 
Love,peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.