Thanks *-*

0 Flares 0 Flares ×
Má zmysel rozprávať vám, ako to celé bolo? 
Určite áno…. 🙂 
Jedného dňa som po otvorení e-mailovej schránky zažila šok. Okrem klasického Daily feed from LookBook sa v nej nachádzal e-mail od Niny Frisby. Kvôli overeniu, či náhodou nemám halucinácie, som sa odhlásila a spätne prihlásila. A hádajte čo? Bol tam. Stále tam bol. Zvýraznený čiernou farbou ako neprečítaná správa. Tak som sa nadýchla a začala čítať. V maily stálo, že  Nina by rada spravila článok, kde budú spomenuté aj slovenské blogerky. Poslala pár otázok a tiež napísala, že by bola rada, ak by som jej odpísala čo najskôr. Tak som sa teda dala do písania.  
Pravdu povediac, napísať odpovede na tie otázky nebolo jednoduché, pretože som si každé slovo úzkostlivo premyslela, keďže nemám rada, ak sa niečo odflákne. Môj mail bol pomerne dlhý a za necelé dve hodiny po prečítaní som odosielala odpoveď. Nevedela som, čo mám od toho čakať, pretože som už dopredu vedela, že nie som jediná, koho oslovili. No dúfala som, že sa v tom článku aspoň trošičku objavím. A keďže som dúfala, tak sa moje dúfanie splnilo. 🙂 
 Ďakujem veľmi pekne a tiež gratulujem všetkým ostatným dievčatám (Berry, Iw, Kajka, Timea, Majka,Becca) <3 

  
Love,peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.