i said i never wanna see your face again cause you were loving, yes you were someone else

0 Flares 0 Flares ×

Blogging and live in reality is as live two lives.
In the blog we can idealize our personalities, we can hiding behind someone else, pretending that we are someone else.
In fact we have many real concerns, activities, our family and friends who are probably not aware that any our blog exists.
Some try to live in reality, others are living their ideal blog world.

So I try to live two, but I don´t idealize, nor conceal. 🙂
I realized that you actually do not know anything about me. I supply you with my thoughts and outlook on the world, but you do not know how I spend my free time, who are my friends and why I would not be altered by anyone with his great life. (So well, maybe with Hanna Montana 🙂
But I do not know whether it is a good idea to write about friends and myself. Do not know if you are interested at all.
Therefore, I would be glad if you would comment. 🙂

And the yesterday’s competition Move On! Žilina 2010? Perfect! In our category we won first prize and jury prize. As in every competition we enjoyed a lot of fun, funny sounds, shooting (I do not understand why the photos look good on camera and when I watch them on my computer, they are horrible : D), have been catching some new ideas…

Blogovať a žiť v realite je ako žiť dva životy. 
V tom blogovom si môžeme idealizovať svoju osobnosť, skrývať sa za niekoho iného, tváriť sa, že sme niekto iný.
V tom reálnom máme mnoho starostí, aktivít, svoju rodinu a priateľov, ktorí pravdepodobne ani netušia, že nejaký váš blog existuje.
Niektorí sa snažia žiť v realite, iní si žijú len ten svoj ideálny blogový svet.

No a ja sa snažím žiť oba, no neidealizujem, ani sa neskrývam. 🙂
Uvedomila som si, že ma vlastne nepoznáte. Zásobujem vás mojimi myšlienkami a pohľadom na svet, no neviete, ako trávim voľný čas, kto sú moji priatelia a prečo by som s nikým nemenila svoj skvelý život. (Tak dobre, možno s Hannou Montanou 🙂
Ale neviem, či je dobrý nápad písať o priateľoch a o sebe. Neviem, či vás to vôbec zaujíma.
Preto by som bola rada, ak by ste sa vyjadrili. 🙂

A včerajšia súťaž Move On! 2010 Žilina? Perfektná! V našej kategórii sme vyhrali prvé miesto a cenu poroty. Ako na každej súťaži sme si užili kopec zábavy, vtipných hlášok, fotenia (nerozumiem, prečo tie fotky vyzerajú vo foťáku dobre a keď si ich pozerám v počítači, tak mi je z nich zle :D), pochytili zopár nových nápadov a dostali chuť na ďalšiu súťaž.

 Pink sweater: Me, Rock my …: Gabs, Yellow t-shirt: Lenka, Blue sweater: Sara

 
Love,peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.