Sweet september. Pink&Blue.

0 Flares 0 Flares ×

20140917-0116-horz

 

Zdravím všetkých priaznivcov i nepriaznivcov blogu!

Týždeň je v plnom prúde a ja užívam posledné dni lenivca  nastávajúceho študenta v domácom kráľovstve. Pomaly, ale iste, sa musím začať baliť a rozmýšľať nad otázkou, čo so životom  určite nezabudnúť doma. Mám zmiešané pocity a dva druhy nálad, ktoré sa v pravidelných cykloch striedajú. Jedna je euforická, ktorá plynie z radosti a tešenia sa na nový byt, prostredie, ľudí, mesto či možnosti a je plná šťastia, druhá je ľútostivá a melancholická, počas ktorej fňukám, plačem a smútim, že musím opustiť to, čo milujem a čo tvorí môj svet. Anyway, každý si tým musí raz v živote prejsť, tak sa s tým len jednoducho zmierim (ako každý z Vás) a ide sa ďalej. Ako zvykne hovoriť môj Petrík, new beginning. Tak teda do toho!

Keď už máme ten nový začiatok, nejaké zmeny prebehnú aj tu na blogu, ale to som už spomínala, tak snáď budeme všetci spokojní.

Dnes sme boli s najlepším fotografom na svete  na Štrbskom Plese, kde sme cvakli pár záberov pre Adama Žampu (veľký sympaťák, nech sa mu darí!) a potom šup cvaknúť pár tanečných záberov do Popradu. Ich ukážku môžete nájsť tu, ak budete zvedaví. (:

Inak si užívam krásne teplé a slnečné dni, ktoré pod Tatrami posledný čas panujú a dúfam, že tak robíte aj vy. Na čižmy je predsa len ešte čas, nemám pravdu? (: Dnes v jemných modrých šatách a obľúbenej ružovej.

20140917-0104-horz 20140917-0111-horz 20140917-0112-horz 20140917-0130-horz 20140917-0127-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystynek

Topánky: Nine West, Šaty: z Ameriky, Kabelka: F&F, Sako: Reserved, Hodinky: Mojehodinky.sk, Náušnice: Fashionhouse.cz

 

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.