BFAM & Fashionhouse.cz.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC0172-horz

 

Ahojte, „piatkujúci“!

Verím, že už ste všetci v pohodlí domova a vychutnávate poobedňajšiu pohodu začínajúceho víkendu. (A keby aj nie, nevadí! Hlavne s úsmevom. ;))
Dnešný outfit je trošku odlišný od môjho zaužívaného štýlu, no je tiež mojou súčasťou, ako ste mohli vidieť už predchádzajúce leto v outfitoch tuto na blogu či na Instagrame. Šiltovky a tenisky nezvyknem nosievať príliš často, ale keď ich mám na sebe, o to väčšiu radosť mám, najmä z dôvodu, že pauza od podpätkov vždy padne vhod! Tieto strieborné patria medzi moje najobľúbenejšie, keďže k ním mám aj „mierne“ športovejšiu tašku v rovnakej farbe a preto sa veľmi nemusím zaoberať otázkou, čo k nim do ruky. Nájsť vhodnú tašku či ruksak k teniskám je pre mňa hotové peklo a to je asi aj dôvod, prečo si vždy radšej obujem lodičky a niečo elegantnejšie. Každopádne, dnes to za mňa vyriešilo už odskúšané combo, tak je všetko v poriadku a vy sa môžete (nepíšem, že musíte ;)) inšpirovať niečím odlišným, než zvyknem pridávať. Tričko ste už na blogu videli a milujem ho čoraz viac. Aj keď sa niektorí z Vás pohoršovali a rozčulovali nad jeho znením, na ulici a v mojom okolí som sa stretla zatiaľ len s úsmevom a pobavením, preto nevidím dôvod nadmerného znepokojovania sa. (: Raz za čas by sme predsa mali brať ten život menej seriózne! Čo mi pripomína…Včera sme sa s Bobinkou vrátili pár rokov vzad a v hesle: „Actin‘ like teens, feelin‘ like queens.“, natočili video s vopred pripravenou choreografiou (kecám, nič sme nepripravovali, to nás len napadajú rovnaké blbosti, viď. 0:15), tak si ho na pobavenie mrknite.

Majte sa krásne a usmievajte sa! (:

 

 

 

_DSC0203 _DSC0192-horz _DSC0190-horz _DSC0197 _DSC0182-horz _DSC0195 _DSC0177-horz _DSC0199

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Bobinka

Sukňa: Fashionhouse.cz, Tričko: Hicustom.net, Šiltovka: Bfam.sk, Tenisky, Taška: Second-hand, Náhrdelník: Orsay

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.