.sviatočnô & #joyofgivingPandora

0 Flares 0 Flares ×

Povysávané, napečené, stromček postavený a darčeky nakúpené? Že nie? Tak to vôbec nevadí! Sviatky sa blížia, ale nezabúdajte, že nie je podstatné, či ste stihli/nestihli umyť okná a povysávať všetky rohy v dome. Dôležité je užiť si chvíle s milovanými a ďakovať za to, že môžeme byť spolu. Neviem, prečo to tak je, že sa ženy predbiehajú, kto bude mať doma viac vyleštenú podlahu a v košíčku na stole mäkšie medovníky. Nie je to úplne jedno? Podstatné je predsa počas sviatkov zabaviť a uvoľniť sa, oddýchnuť si a uvedomiť si, že Vianoce sú len raz v roku. A nie preto, aby sme sa kvôli nim stresovali, ale preto, aby sme sa ako rodina konečne po hektických týždňoch práce a školy stretli, spoločne sa zasmiali, vytiahli staré príhody či fotky a uvedomili si, aké šťastie máme, že môžeme byť všetci pokope.

Radosť z dávania (joyofgiving)

Ako som už v minulom „sviatočnom“ príspevku načrtla, mám radosť, ak môžem niekomu niečo darovať. Verím, že to, čo človek dá, sa mu v živote aj vráti. Samozrejme, nejde len o tie materiálne veci. Všetky emócie, energia, myšlienky, ktoré na niekoho smerujeme, sa musia niekde odraziť a raz sa vrátia späť k nám. Preto sa snažím držať zásady a nerobiť druhým to, čo nechcem, aby oni robili mne. Pravda, nie vždy sa to podarí na sto percent, ale taký je život a my sa predsa učíme každým dňom, nie?

Radosť, ktorá trvá a pripomenie človeku vzácne chvíle, to sú pre mňa osobne určite šperky. „Maličkosti“, ktoré veľa znamenajú a strážim si ich ako oko v hlave. Aj také sú napríklad šperky PANDORA, ktoré sa tieto Vianoce zamerali na #joyofgiving, a teda radosť z dávania. ♡ Som veľmi rada, že môžem byť opäť súčasťou ich kampane, o to viac, že nesie takúto krásnu myšlienku, s ktorou sa stotožňujem. Pôvodne som chcela nafotiť pár záberov aj s mojou krásnou maminou, no sme spolu málo a časovo nám to vôbec nevyšlo, tak snáď niekedy inokedy…

Sviatočný outfit

Nie, toto nie je kombinácia na „behanie“ po vonku. No ako sviatočný outfit k štedrovečernému stolu by mohol pokojne byť, nemyslíte? Je decentný, jemný a ženský. Bez pochýb elegantný a vďaka krásnemu vzoru na midi áčkovej sukni, s ktorým ladia dokonca aj šperky, tiež dostatočne slávnostný. Ja osobne som si túto kombináciu zamilovala a ak by som si mala vybrať kúsok, ktorý je z tohto outfitu pre mňa tej „naj“, nedokázala by som to! Každý a jeden ma chytil za srdce. Topánky mám už nejakú tú dobu a aj napriek tomu, že sú skôr „na krátke trate“, na nich nedám dopustiť. Sukňa z Dadoo, to bola láska na prvý pohľad! Perfektný kĺzavý materiál, krásna kombinácia farieb a strih, ktorý je môjmu srdcu najbližší.

Šperky z Pandory sú kapitola sama o sebe a ja sa nemôžem dočkať Vianoc, pretože jeden nový krásny kúsok ma bude (z lásky) čakať aj pod stromčekom! „Vločková“ kolekcia, ktorú dnes nosím, je najnovšou zimnou kolekciou. Kamienky sú v modrastých odtieňoch, takže naozaj dokonalé na zimu a naživo vyzerajú ešte krajšie, než na fotkách. Nadšená som aj z tohto bieleho body na jedno rameno zo Sugarbird Košice, ktoré si ma získalo „všetkými desiatimi“. Materiál je bezkonkurenčný, strih lichotivý a ja som sa v ňom cítila veľmi pohodlne! Najskôr som sa bála, že mi nebude sedieť tak, ako si želám, keďže mám pomerne široké ramená a chrbát. No obavy pominuli hneď, ako som si ho obliekla a mám pocit, že ma robí ešte opticky útlejšou.

Dnešný príspevok fotil Vladko Vojtela a ja mám veľkú radosť z tejto vianočnej atmosféry, ktorú nimi na blog vniesol. Tej však ešte nie je koniec, keďže už o necelý týždeň sú tu Vianoce a ja mám pre Vás pripravených ešte pár špeciálnych príspevkov.

Zatiaľ sa majte pekne a začnite týždeň úspešne!

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Vladimír Vojtela

Lodičky: Missguided, Sukňa: Dadoo.sk, Body: Sugarbird Košice, Kabelka: Pinkhead.sk, Šperky: Pandora

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.