Sponzorovaný príspevok: Drink Fanta, be FANTAstic.

0 Flares 0 Flares ×
Zapredala som dušu diablovi? Ale kdeže. Len reklame. A to dnes napokon takmer všetci, ktorí k tomu mali príležitosť. Takže nie som taká „hriešnica“, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Len podporujem dobrú vec. (Na čele s mojím osobným blahom. Ale aspoň si zo priznám aj takto verejne a nebudem sa tváriť, ako je všetko v úžasnej pohode, ako to beriem s nadhľadom a ako to vlastne reklama nie je, keď je každému nad slnko jasné, že je.) Okrem toho, nikdy by som „nereklamovala“ niečo, s čím nie som stotožnená. Takže čo to bude dnes?
Určite si všetci pamätáte, ako pred dávnymi časmi-nečasmi lietalo svetom „Daj si Fantu, buď Bamboocha“. Len malá časť populácie v tej dobe asi chápala, čo Bamboocha značí, avšak aj napriek tomu sme ju milovali. (Keď niečo letí, tak to jednoducho letí. Aj keby sme nemali absolútnu „šajnu“ o tom, čo a ako, všakže? Veď všetci máme SWAG alebo sme neskutočne cool Hipsteri. Hlavná vec, že jediné, čo o tých slovách vieme, je to, ako sa píšu. Nevadí. Život je, poväčšine, dostatočne dlhý na to, aby sme zistili aj vecný význam týchto slov.) Ale späť k pointe. Bamboocha tu bola s nami a my sme ju milovali. Letá sa striedali a za Bamboochou prichádzali ďalšie „vychytávky“. Všetko náramne chytľavé a nesúce sa celu sezónou spolu s nami.
A čo tu máme tentoraz? Fanta SUMO BALL. Nie je to také, na aké sme boli doteraz zvyknutí, pravda. Ale je to rovnako dobré, ak nie aj lepšie. Fanta prišla s bláznivým nápadom. Pred univerzitu postavila obriu loptu spolu s tímom dobre stavaných sumo bojovníkov. Po prednáške sa z dverí univerzity začali vynárať davy nič netušiacich študentov a na pozvánku v podobe tabuľky zapichnutej v zemi „Play Me“, zareagovali rovnako, ako by som zareagovala i ja. Vrhli sa „do boja“. Ako tento boj dopadol? Nuž, pozrite sa sami.
Isté však je, že víťazi i porazení zakopali „vojnovú sekeru“ osviežujúcim dúškom Fanty.
Ja vnímam Fantu ako symbol leta. Symbol prázdnin, symbol nekonečnej voľnosti, symbol neutíchajúcej zábavy, symbol lahodného osvieženia, symbol „festivalovej“ nálady (aj keď sa na žiadnom feste práve nenachádzam), symbol Bambooche. A od teraz aj ako symbol šialených hier, ktoré nám vyčarujú úsmev na tvári.
A čo ste o Fante možno nevedeli? 
Na svete existuje až okolo 90 rôznych príchutí! 
Okrem toho, Fantu nájdete i na Facebooku (kto by to bol povedal), kde jej svoje sympatie môžete vyjadriť prostredníctvom Like-u. Ale to už zaiste poznáte…
Drink Fanta, be FANTAstic.

Post sponsored by Fanta.

Love, peace and FANTA Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • Ja sa radšej prikláňam k tvojmu staršiemu článku o cvičení a správnej strave. Nápoje ako Cola, Fanta, atď. tam teda nepatrili (práve naopak dosť výrazne si ich odmietla) – teda trošku si sa zaplietla vo vlastných myšlienkach a vetách – na to pozor !!! Všetky takéto nápoje predovšetkým KAZIA ZUBNÚ SKLOVINU a po ďalšie, skúste po vypití takejto flaštičky utekať – (grganie, nadúvanie). Pre mňa je fanta už dávno zabudnutá značka. Dnes si ľudia aj tak kupujú najmä čisté minerálky.

  • a píšem niekde v článku, že Fantu pijem denne? Že je to môj každodenný nápoj? 🙂 Nepíšem. 🙂
   v tom článku, ktorý máš na mysli, som písala: „pijem viac vody (žiadna Cola, vážení)“.
   O Fante tam nepadlo ani slovo. ale viem, na čo narážaš. beriem, chápem, súhlasím. je to viac-menej to isté. len to má rozdielnu farbu a z Fanty nemám bublinky až v nose. ale keď je vonku teplo a my sedíme niekde pri vode, tak si Fantu rada dám. Raz za čas, prečo nie?
   Čo sa týka „čistej minerálky“, aký to má zmysel, keď máme nezávadnú a chutnú pitnú vodu, ktorú môžme piť na litre bez strachu, že budeme mať žalúdočné ťažkosti? Okrem toho, ak niekto pije stále jeden druh minerálky, jeho organizmus to nemusí zvládnuť a môžu sa vytvoriť obličkové kamene. Tiež to potom nie je najzdravšie.
   Pijem vodu, budem ju piť aj naďalej a raz za čas mi Fanta neuškodí.

 • Neni už tž reklamy ale trochu moc? Avon, nedávno ten lesk na rty od Rimmelu nebo co, prášek na praní nebo co to bylo, Fanta… nevim, přestává se mi to líbit trochu.