.ružové šaty & Petra Toth

1

Leto sa pomaly blíži ku koncu a ja sa opäť nestačím čudovať, ako ten čas rýchlo beží. Viem, že je dnes len 13-teho, takže nás čaká ešte pekný počet letných či prázdninových dní, no v poslednom čase mám pri pohľade von oknom pocit, akoby tu už bola jeseň. Na dvojo (ešte „nepokrstených“) nových plaviek len túžobne hľadím a namiesto toho vyťahujem po doma teplé svetre a papuče…A to už je čo povedať, keďže tie nosím iba v tuhých mrazoch.

Snažím sa však proti zime bojovať po svojom. V rámci hesla „Čo ma nezabije, to ma posilní“, volím otužovanie a tak behám po svete ešte stále v letných kúskoch. Výhovorka „ja som predsa z Tatier“ zatiaľ funguje a tak odolávam aj pri nízkych ranných teplotách.

Perfektné šaty

Tieto si ma získali na prvý pohľad. Obzerala som ich na stránke Chi Chi Clothing dobré tri mesiace a úspešne som odolávala. Presviedčala samú seba, že ich nepotrebujem a určite mi nebudú sedieť. Potom sa hneď v niekoľkých farbách objavili na ZOOT a ja som nad nimi začala špekulovať. Chvíľku som bola silná, no potom prišli zľavy na ASOS-e a okrem svadobných (ktoré nemám na svadbu, ale nikdy nehovor nikdy) skončili v košíku aj tieto. Prišli, rozbalila som ich a zamilovala som sa do nich ešte viac! Sadli ako uliate, aj napriek tomu, že som sa najprv bála, aby mi neboli úzke. Sú snové, dievčenské, s odhalenými ramenami a krásnou sukňou. Síce boli pre mňa v prvých momentoch ako „pajonček“, keďže som v nich nútená chodiť pekne vzpriamená, po chvíli som si zvykla a pohrávam sa s myšlienkou, že by sa mi zišli aj v inej farbe.

Sú vhodné pokojne aj na svadbu, oslavu či krstiny. Dajú sa kombinovať rôzne, no mne sa najviac páčia v klasickej kombinácii s lodičkami a menšou kabelkou. Samé o sebe sú veľmi pútavé, takže k nim naozaj netreba veľa. Majú všité košíčky, takže sa dajú nosiť bez podprsenky, krásne tvarovaný pás a tylovú spodnú vrstvu, ktorá zaručuje, že sukňa drží tvar.

Dnes som ich doplnila jednými z mojich obľúbených párov lodičiek od Nine West a krémovou kabelkou s hnedým lemom vo farbe topánok. Keďže bolo ráno a večer chladnejšie, hodilo sa mi na prehodenie aj biele sako. Celý outfit nádherne doplnili náušnice a náramok z limitovanej striebornej kolekcie Mileva od šperkárky Petry Toth. Mimochodom, ak by ste si chceli obzrieť (napríklad aj tieto) šaty od Chi Chi na ZOOT-e (priamo v tomto odkaze) a náhodou Vám niečo padne do oka, nezabudnite použiť kód „SWEETLADYLOLLIPOP“. Budete mať na ne 10% zľavu!

Limitovaná Mileva od Petra Toth 

Keď mi Natálka prednedávnom hovorila o pripravovanej limitovanej kolekcii Mileva od Petry Toth, nevedela som sa dočkať. Farebné kamienky a strieborné prevedenie- hneď som si začala jednotlivé kúsky v hlave predstavovať a tešila som sa na hotovú kolekciu. Pomaly som počítala „evríčka“ a špekulovala, či to v mojom prípade vyhrajú náušnice alebo náhrdelník. Bola som zvedavá, či sa moja predstava aspoň sčasti zhodne z realitou. Pri zhliadnutí prvých fotiek na Facebooku, kde je nádherná Petra odfotená v čatajských rukávcoch a limitke na ostrove Mykonos, moje srdce zaplesalo a z náušníc som nevedela spustiť oči! (Rovnako tak z rukávcov a samotnej Petry.)

Sú ešte o tisíckrát krajšie, než som si vôbec dokázala predstaviť. A ja už teraz viem, že ich budem nosiť častejšie, než čokoľvek iné. Rovnako, ako som si zamilovala zlatú kolekciu, sa mi do srdca uložila aj táto a ja za ňu Petre nesmierne ďakujem. Mimochodom, kolekcia je limitovaná a kúpite ju iba online. Ak sa teda pohrávate s myšlienkou zamilovať sa do nej rovnako, ako ja, pridlho nepremýšľajte. Môže sa totiž ľahko stať, že už čoskoro nebude (:

Prajem Vám ešte pekný víkend!

 

IMG_8998 2 IMG_9042 4 IMG_9076 3 IMG_9002 IMG_9109

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: Nine West, Kabelka: Guess, Šaty: Chi Chi Clothing (kúpiš aj na ZOOT.sk priamo v tomto odkaze , s kódom „SWEETLADYLOLLIPOP“ máte na ne do konca augusta 10% zľavu!), Náušnice: limitovaná Mileva od Petra Toth, Prstienky: Primark, Náramok: Petra Toth

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.