rabiát s bicyklom na sukni a kvietkom vo vlasoch

Niekedy len tak ležím, hľadím do stropu a premýšľam. Keď nie som príliš lenivá, zvládnem myšlienky hodiť na papier. Keď príliš lenivá som, ostane mi to v hlave a rozmýšľam nad tým ďalšie tri dni. 
Rozmýšľam o šťastí, ktoré sa na mňa lepí asi celý môj doterajší život, rozmýšľam o rozhodnutiach, ktoré navonok neľutujem, ale v kútiku duše ma hnevajú, rozmýšľam o veciach, ktoré budú či by som chcela, aby boli. Vo všeobecnosti, veľmi rada premýšľam.
Sú za mnou neobyčajné tri dni plné tanca a spevu. Boli nádherné, boli namáhavé, boli a sú nezabudnuteľné. cez víkend vám poviem (a ukážem) viac, teraz len časť: 
Chvenie v žalúdku, roztrasené kolená, nohy za hlavou a vcítenie sa do pohybov, svetlá reflektorov, kamery, foťáky, plné hľadisko, ja a kapela, spotené ruky a mokrý mikrofón, neistota v očiach, odhodlanie v hlase, záchvaty smiechu v šatniach, talenty, priateľstvá a putá na celý život…FANTÁZIA <3

Love, peace and fashion Ivanka
Skirt: Second-hand (Atmosphere), Shoes: Lidl, Overknees: Takko, Blouse: Romwe, Sweater: Takko, Flower: H&M, Coat: F&F

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.