(po)vianočný škriatok.

0 Flares 0 Flares ×

Takto predkoncoročne Vás zdravím!

Dnes to ešte nebude o bilanciách, celoročných stratách a nálezoch, to príde až zajtra, spoločne so súťažou o nejakú tú maličkosť, ako poďakovanie, že ste. (:  Dnes by som Vám rada ukázala jeden z najnovších prírastkov. Už dlhú dobu som chcela zelený kabát. So zlatými detailami, jednoduchého strihu, taký, čo bude pasovať k hnedej, modrej, bielej, čiernej či červenej. K rifliam či šatám, elegantný, no zároveň praktický a šmrncový. A podmienkou bolo, aby nestál majetok. Na jeden potenciálny víťazný kúsok som narazila tu. Spĺňal všetky atribúty a tak som si ho s očakávaním objednala. Je taký, aký som si ho predstavovala! Jeho farba je naozaj krásna a teraz, v období (medzi)sviatočnom, sa v ňom cítim ako vianočný škriatok. Je možné, že neskôr sa tento pocit zmení a budem sa v ňom cítiť ako poľovník, no čert to ber. Jedinou jeho vadou je to, že som si ho predstavovala o niečo hrubší. Má síce podšívku, no pred podtatranskou zimou či bratislavským vetrom by ma veľmi neochránil, preto pod neho budem musieť nosiť sveter. Cítim sa v ňom však dobre a už teraz viem, že sa tu objaví ešte mnoho ráz. Inak, pamätáte si, ako som tu na blogu spomínala tú limitku rúžov od L’oréal? Ježiško vypočul moje priania a doniesol mi dokonca sadu, kde sú až 4! Na fotkách mám odtieň od Blake a je skvelý. Minule som tak rozmýšľala, že čoho mám z kozmetiky najviac a, celkom neprekvapivo, to vyhrali rúže. Ružové, červené, telové, oranžové, fialové, aké len nechcete. Podľa môjho názoru je rúž jeden z najlepších darčekov k sviatku či Vianociam vôbec. Pravda, nie každý obľubuje všetky farby a nie všetky farebne aj sadnú, no červeným rúžom ešte nikto nič nepokazil. Alebo? Ja osobne rúže zbožňujem a omnoho radšej nosievam výrazný rúž, než namaľované oči. Je to jednoduchšie, praktickejšie (to viete, keď sa Vám chce plakať a máte nejaký ten „dramatický“ make-up, veľa s tými slzami nevymyslíte) a pre moje oko oveľa lahodnejšie. A vždy, keď na ulici stretnem ženu s výrazným rúžom, nemôžem od nej odtrhnúť zrak!

Ak by ste chceli niečo zo života, momentálne sedím na sedačke, Ema (náš chlpáč) mi leží pri nohách a spokojne si užívame pokoj, ktorý už o pár dní budem musieť nahradiť intenzívnym učením sa na skúšky. Vôbec sa mi do toho nechce a nevie si predstaviť, ako sa po viac než pol roku prinútim niečo naučiť. Naposledy som sa učila na maturitu ešte počas apríla a tiež to bol boj, keďže posledný rok v škole bol skôr o prežívaní, než žití a vnímaní nejakej tej reality. Snáď sa k tomu nejako dokopem.

Zajtra ten koncoročný príspevok s nejakou krásnou fotkou od MK! Zatiaľ sa majte pekne. (:

 

 

20141229-0019-horz

20141229-0010-horz 20141229-0028-horz 20141229-0032-horz 20141229-0034-horz 20141229-0038-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystynek

Topánky: Baťa, Silonky: Bepon, Šaty: nájdeš tu, Kabátik: odtiaľto, Kabelka: Salvatore Ferragamo (Second-hand), Kožušinka: Second-hand (H&M), Čiapka: Forever 21

Rúž: L’oréal Paris – Color Riche Collection Exclusive Pure Reds, Blake

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.