posledný zimný.

DSC_0002

Víkend ubehol ako voda (mne sa teda presnejšie vliekol v robote, no v podstate som okrem nej nič iné nestihla, takže ubehol) a je čas naštartovať sa do nového týždňa. Mne to síce v tie pondelky ide akosi pomalšie, to viete, už len to slovo „pondelok“ je samé o sebe dosť hrozivé, no nič sa nedá robiť! V rámci naštartovania sa (a skvelých nápadov na večer) práve pečiem tortu a dúfam, že sa mi ju do rána podarí dostať do želaného (jedlého) stavu. Akosi mi predtým nenapadlo, že torta s karamelom bude (nečakane) s karamelom, takže už dve hodiny sa mi v kuchyni odparuje z hrnca voda a ja sa modlím, aby mi neodparilo aj konzervu mlieka, ktorú mám v ňom ponorenú. Ale teším sa, aká tá torta bude, keď ju dokončím! Už ma veľmi nebavia tieto bratislavské hipsterské koláčiky za (takmer) 4€, keď za 10 môžem mať celú tortu. Ozaj, ak budete mať zajtra cestu okolo, pokojne sa zastavte. Karamel, jahody, banány a cesto bez múky určite zláka nejedného z Vás. (:

I keď nám dnes za oknami vyspevovali vtáčiky, slnko svietilo vysoko nad hlavou a ja som sa ponáhľala mestom iba v teniskách, bolo by mi ľúto, ak by som Vám ešte na konci tohtoročnej zimy neukázala tieto zasnežené fotky. Vznikli pár (a možno aj dva páry) týždňov dozadu, keď v jeden pekný (trošku zamračený) deň začalo veľmi husto snežiť a s Milanom sme sa dohodli na fotení. Týmto outfitom by som teda rada ukončila zimnú sezónu (nielen na blogu), odložila hrubé svetre, kabáty, čižmy či čiapky a opäť „presedlala“ na žiarivé farby a optimistickejšie kombinácie. Ani Vy sa nemôžete dočkať, ako si budete môcť obuť lodičky a ľahučké šaty? Už aby to tu bolo!

Ja sa idem teda venovať ďalej torte, Vy majte pekný večer!

A ak budete mať chvíľku, prosím, nakuknite tu a podporte môj blog v súťaži Bloger Roka!

DSC_0010 DSC_0014 DSC_0016-horz DSC_0037 DSC_0045 DSC_0060č DSC_0067 DSC_0081

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Milan Mikuš

Topánky: Svettopanok.sk, Kabát: odtiaľto, Silonky: Bepon, Rukavičky: Second-hand, Šál: Orsay, Čelenka: H&M, Kabelka: Grosso.sk, Šaty: mali ich tu

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.