Pink Romper.

0 Flares 0 Flares ×

20140613-0096-horz

Počas letných mesiacov je najlepšia skutočnosť, že sa netreba „veľa“ obliekať. (Pokiaľ teda svieti slniečko, všakže.) Všetko dokáže vyriešiť jeden kúsok oblečenia doplnený o pár „čačiek“ a nemusíme si lámať hlavu nad tým, v čom strávime celý deň. Outfit, ktorý vám dnes prezentujem, je z minulého týždňa. Bol pekný slnečný piatok a ja som bola „modelkovať“ vizážistke Paťke Špánikovej, ktorá predávala svoje know-how šikovnej Ivke Faybíkovej, ktorá ma líčila. (Ak ste z okolia Prešova a chcete sa nalíčiť, neváhajte ju kontaktovať!) Poobede som teda vychádzala z ateliéru s mačacími očami, čo je pre mňa, priznám sa, nezvyk. Zvyčajne používam len BB Cream, špirálu, ceruzku na obočie a lícenku, doplnené sem-tam o výrazný rúž, takže som si na svoje oči musela trošku zvyknúť. 🙂 Toto líčenie je však skvelé na večer či na fotenia, kedy oči krásne vyniknú.

Keďže som celé predobedie sedela na vizážistickej stoličke, zvolila som jednoduchý romper vo výraznej ružovej farbe, ktorý je zárukou pohodlnosti (kvôli materiálu), dobrej nálady (kvôli farbe) a bezstarostnosti (kvôli strihu). Keďže ide o kúsok, ktorý má „v sebe“ šortky, nemusím sa obávať toho, ako si sadnem či toho, že mi bude niekde niečo vytŕčať. (: Tento „dupačkový“ výmysel, ako ho doma voláme, považujem za jeden z najlepších nápadov odevnej/módnej scény. Cítim sa v tom naozaj ako bábätko a doma mám takýchto „romperov“ nespočetne veľa, či už na doma v teplákovej podobe alebo nejaký elegantnejší kúsok. Máte doma nejaký aj vy?

Tentokrát som ho doplnila len o jednoduché topánky na slamenom podpätku, ktoré som si kúpila dávno-pradávno v zľave v H&M za 5€. K tomu vintage okuliare po mamine a košíček. (:

Ozaj, nezabudnite sa zapojiť do Giveaway, ak ste tak ešte neurobili! Máte na to už iba dva dni. (:

A článok o cvičení ste si prečítali? Há? (:

———————————————————————————————-

Good morning, Everyone!

 The one thing I love about summer is the fact that you don’t need to wear many pieces of clothes! You just put on something simple and cute, add some accessories and you are ready to go. (:  Today I am wearing pink romper from Oasap paired with vintage glasses and my old wedges from H&M. No matter what you’re doing or where you’re going the romper is always the right choice in warm weather! It reminds me a pyjama a lot, but that’s the reason why I love it so much. It’s comfortable and I don’t need to pay attention how I sit or walk so I don’t need to be afraid to show something what should stay concealed. (: 

20140613-0099-horz20140613-0148-horz20140613-0127-horz20140613-0151-horz20140613-0106-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystynek

 Shoes/Topánky: H&M, Romper: Oasap, Bag/Taška: Second-hand, Belt/Opasok: Second-hand, Watch/Hodinky: Michael Kors, Sunglasses/Okuliare: vintage

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.