.pink & blue

0 Flares 0 Flares ×

1

Už od mala ma učili, aby som nesúdila knihu podľa obalu. Veď aj špinavý a otrhaný obal môže skrývať skvost, ktorý nám do života vnesie viac, ako čokoľvek, čo je navonok krásne, no predsa len vnútri prázdne. Tak nesúdim. Teda, snažím sa nesúdiť. Ani podľa obalu, ani podľa prvého pohľadu. Každý sme nejaký. Máme iné záľuby, máme iné priority, svoje zatiaľ nevychytané muchy, dobré či zlé dni.  Tiež som len človek, ktorý si vychutnáva danú chvíľu, život, úspechy, pocity. Som len človek, ktorý s úsmevom spomína na minulosť. Som len človek, ktorý s otvorenou náručou privíta, čo mu život prinesie. Nepotrebujem sa vkrádať do iných životov, ak ma o to niekto sám nepožiada. V tom prípade mu rada s čímkoľvek pomôžem.
Veď viete, nudu predsa môžem zahnať oveľa inteligentnejšie a užitočnejšie, než ohováraním. A komplexy sa vraj tiež dajú liečiť. No nemyslím si, že to zhadzovanie a ponižovanie iných mi tie moje komplexy vyliečiť pomôže. 🙂 Ja len toľko, že majte sa radi, majte radi svoje okolie a to, čo sa Vám nepáči, nechajte tak. Pretože za rohom stojí XY ľudí, ktorý práve to, čo sa Vám nepáči, zbožňujú.

Ja len, že mám rad gýč, farby, lesk, mašle, kožušiny a všetky tie veci, ktoré niektorí ľudia neznášajú. Tak ma to nechajte mať v láske aj naďalej a ľúbte to svoje. Veď v tom je predsa to čaro, nie? (:

2 5 IMG_6474 3 4

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: F&F (stará kolekcia), Nohavice: Zara (stará kolekcia), Opasok: Mango, Košeľa: s.Oliver, Kabátik: odtiaľto (stará kolekcia), Kabelka: F&F, Náhrdelník, náušnice: Addict, Hodinky: Timex, Okuliare: Guess (z US)

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.