pierka, kožušinky a iné chlpatinky.

Kožušinové vesty sú za posledný rok moje najväčšie vášne (spolu s tými sukničkami, z ktorých jednu ste mohli vidieť v minulom príspevku). To už som vám raz/neraz spomínala. Teraz sa však k tomu pripájajú i tieto nové topánky za šialenú cenu. Pôvodne stáli 50€, no kúpila som ich v zľave za 15€, tak si viete predstaviť, ako som skákala od radosti. Už dlho som po nich pokukovala (konkrétne odvtedy, kedy prišli do obchodov), ich cena sa mi však zdala prehnaná. No šťastie sa na mňa nakoniec usmialo (asi odškodné za tú nemeckú maturitu z matiky s príkladmi sodpornýmiparametramiktoréuždúfamnikdyvživoteneuvidím) a predposledný pár týchto krások na mňa čakal v predajni. Majú krásny tvar (čo by som pred 3 či 4 rokmi asi nepovedala, keďže som k špicatým topánkam mala obrovský odpor; našťastie som z tohto vrtochu vyrástla- ako z mnohých iných a ich nosenie si dnes už užívam), dobre kombinovateľnú farbu a nápaditý „detail“ zo zadnej strany v podobe trblietok. Práve vďaka nim dostávajú outfity úplne iný rozmer.
Vestu ste už v kombinácii s týmito džínsami mohli vidieť začiatkom roka, no teraz som ju nepotrebovala zapínať, čím ich kombinácia vyzerá trochu inak. Síce som si obula opäť členkové topánky, ktoré boli v danej kombinácii kritizované (mimochodom, naozaj úprimne ďakujem za tú kritiku, vôbec by som si neuvedomila, že to ukázalo tak, ako to ukázalo, tiež za spôsob, akým bola napísaná, pretože do budúcna si ju určite zapamätám!), no teraz som zvolila o niečo iný tvar, ktorý chodidlo naopak jemne predĺži a nohy neskráti, tak je to (dúfam) lepšie. 
Čo sa týka farby džínsov, zvolila som svetlé. Skúšala som k tomu i čierne nohavice či tmavé rifle, no vôbec mi to farebne nesedelo. Pokiaľ by som mala doma svetlo ružové nohavice, tak zvolím tie. (Ak by ste sa náhodou inšpirovali a máte doma ružové, tak to skúste s nimi.) Bohužiaľ však nemám (přikoupíme), tak i svetlé rifle musia stačiť. 
Čo je vašou najväčšou vášňou za posledné obdobie?
A máte doma farebné rifle/nohavice? Ak by ste mali nejaké typy, kde kúpiť, sem s nimi! 

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Baťa, Rifle: Mark’s&Spencer, Sveter: H&M, Sako: Reserved, Vesta: Reserved, Klobúk: Shana, Kabelka: Primark, Náušnice: Čačky.sk

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.