come over to the „wildsite“.

0 Flares 0 Flares ×
Rada by som vám ukázala prvú časť fotografií, ktoré sme v piatok s Martinom nafotili. 
Článok o tom, ako fotenie prebiehalo, dokonca i pár fotografií (ak by ste boli veľmi zvedaví) z druhej časti, si môžete prečítať a pozrieť tu.
Niekedy, keď uviazneme a nevieme nájsť cestu von, všetko, čo môžeme a čo by sme mali urobiť, je zavrieť oči. Potom sa poriadne nadýchnuť a predstaviť si niečo pekné a príjemné. Nevravím, že nám to pomôže nájsť cestu von, no minimálne to spríjemní daný moment. Návod na to, ako sa z bludiska nástrah života dostať, neexistuje. Nie je na to kniha, nie je na to tutorial, nie je o tom film ani životná múdrosť. Iba ak v rozprávkach, kde víťazí dobro nad zlom a všetci žijú šťastne až do smrti. 
Všetko je o náhodách, ich nevyspytateľnom slede, o neočakávaných stretnutiach, príchodoch, návratoch a odchodoch, lúčeniach, spomienkach, zážitkoch, láske na prvý pohľad, ranách, ich hojení, múzach, inšpiráciách, rozume, citoch, bozkoch, voľnosti, porozumení, stratách, výhrach, víťazstvách. Napísala by som, že aj o remízach, ale nenapíšem. O tých to nie je. Sú iba víťazi a porazení…

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.