People Help The People

There are moments when the tears are flowing down your cheeks and you feel the salty taste on the tongue. There are moments when you can´t go on, your knees are shaking and you feel that someone was waiting for this moment. But after these moments the sun shines and you know that everything is different. Because there are people who will give you a hand, no matter who you are, who you were or who you want to be. Because People Help The People
————————————— 
Sú chvíle, keď vám slzy stekajú po lícach a vy cítite ich slanú chuť na jazyku. Sú chvíle, kedy už nevládzete vstať, trasú sa vám kolená a vy cítite, že niekto na túto chvíľu čakal. Teraz sa pohľadom na vás ukája a dokazuje si, že je niekým, kým vlastne v skutočnosti ani nie je, ani nebol. Lenže v tej chvíli zasvieti slnko a vy viete, že je všetko inak. Pretože ešte stále existujú ľudia, ktorí vám podajú pomocnú ruku a nezáleží im na tom, akými ste, akými ste boli či akými budete. Pretože ľudia si majú pomáhať.  

Love, peace and fashion Ivanka
Dress: Second-hand (H&M), Blazer: H&M, Shoes: F&F, Belt: Vintage, Necklace: Romwe, Sunglasses: Gate

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.