.Ops!Objects giveaway

0 Flares 0 Flares ×

13239248_2059361607621690_8734172674585204408_n

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ!

Tramtadadá, gratulujem komentáru s číslom 67, ktorého autorkou je petra.kullova@gmail.com <3

——————————–

Máte chuť vyhrať niečo pekné, chic a štýlové? V spolupráci so značkou Ops!Objects mám pre Vás tento týždeň súťaž o náramok z kolekcie Ops!Glitter <3 Pravidlá sú jednoduché, stačí splniť nasledujúcich pár krokov a ste v hre. Doplnky od značky Ops!Objects sa skvelo a veľmi ľahko kombinujú a garantujem Vám, že si ich zamilujete na prvý pohľad. Ja mám od nich doma niekoľko hodiniek (presne toľko, koľko má jedna zdravá ruka prstov) a jeden náramok a nosím ich takmer nepretržite. Sú ľahučké, trendy, ani príliš malé, ani príliš veľké a pasujú k akémukoľvek outfitu!

Nebudem zbytočne veľa „kecať“ (či písať), súťaž trvá od nedele (26.júna) do nasledujúcej nedele (3.júla) večer, kedy náhodne vyžrebujem jedného šťastného výhercu. Prajem Vám veľa šťastia a s vyhlasovaním výsledkov máme pre Vás s Ops!Objects pripravené aj prekvapenie!

Na zapojenie sa do súťaže stačí splniť dve jednoduché podmienky:

1.Like na FB Page Ops!Objects Slovakia alebo Instagram Ops!Objects Slovakia

2.Do komentáru napísať, koľko hodiniek Ops!Objects mám doma ja + Váš e-mail, aby som Vás mohla v prípade výhry kontaktovať!

<3

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.