Oh mother, we’re stronger from all of the tears you have shed

 
Sometimes I do not know what to write. Sometimes I do not know what to do. Sometimes I do not know what people expect from me. But once I´ll find it.

  But until this time I will wear these shoes and striped straw handbag. And I will play with the beautiful stroller. I will protect my face with a huge hat, through which no one can see me (and sometimes I can not see anyone through it), and when I will give it down, I will put on my glasses a la Naďa. With salmon on the breast, white shorts and blazer I will dance and prance on the fields.

—————————————————————-
Niekedy neviem, čo napísať. Niekedy neviem, čo robiť. Niekedy neviem, čo odo mňa ľudia očakávajú. No raz to zistím. 
A dovtedy budem nosiť tieto prúžkované topánky a slamenú kabelku. A hrať sa, že kočíkujem Paľka v nádhernom kočíku. Tvár si budem chrániť obrovským klobúkom, cez ktorý na mňa nik nevidí (a občas nevidím cez neho nikoho ani ja), a keď si ho dám dole, tak si nasadím okuliare á la Naďa. S „lososom“ na prsiach, v bielich kreťasoch a sáčku si budem vyskakovať a poskakovať na poliach za humnom starej mamy z Brezovej.

Love, peace and fashion Ivanka

Shoes: H&M, Shorts: F&F, Blazer: Orsay, Top, Bag: Second-hand, Sunglasses: Tally Weijl

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.