Never say never

0 Flares 0 Flares ×
My Life is full of absurd situations.
Long time I was looking in second-hand shops for a suitable type of this skirt. Whenever I brought some to show my mother, she told me that I can´t  take it because it looks like for the old lady. She was right, some were really looking like for the old lady. But when I had brought to show her this one, she said nothing. After all, how could she, when it looks so fresh and has such an interesting raspberry-red color.

Bag and belt are already familiar to you. These are pieces that fit almost to everything, and I wear them very oft. These shoes I have longer, but I guess they are the most comfortable shoes I ever had! Yesterday I have even  rode a bike with them. And I just confirmed that they are the best shoes in the world! (Okay , maybe not in the world, but at least in my closet.)

———————————————————————–
Raz jej niekto povedal, že všetko je len ilúzia. Celý svet je len jednou veľkou mydlovou bublinou, ktorá skôr či neskôr splasne. Vravel jej, že na to nebude pripravená a prekvapí ju to. Vraj ju to zraní. No ona vie, že ju to nebude bolieť. Prežila už toho veľa. V ťažkých chvíľach jej život dával na výber z viacerých možností. Zdanlivo bolo vždy z čoho vyberať. No len zdanlivo. Možnosti bolo veľa, no ani jedna nemala jasný cieľ. Každá z nich jej spôsobovala hlboké rany, ktoré dodnes nie sú zahojené.
Život je plný absurdných situácii. Nestáva sa mi bežne, že pri ceste nájdeme stáť opustenú červenú sedačku.

Už dlhší čas som v sekáči hľadala vhodnú sukňu toho typu. Vždy keď som nejakú priniesla mamine ukázať, povedala mi, že ju môžem pekne odniesť naspäť, pretože vyzerá ako pre staršie panie. Mala pravdu, niektoré naozaj vyzerali ako pre staršie panie. No keď som jej naposledy doniesla ukázať túto, nepovedaa nič. Veď, ako by aj mohla, keď vyzerá tak sviežo a má takú zaujímavú malinovo-červenú farbu. 
Tašku a opasok už dôverne poznáte. Sú to kúsky, ktoré sa mi hodia takmer ku všetkému a ja ich aj rada nosím. Topánky mám už dlhšie, no asi som ešte nič pohodlnejšie na nohách nemala. Včera som v nich dokonca bicyklovala a tým sa mi len potvrdilo, že sú to tie najlepšie topánky na svete! ( Oukej, tak minimálne najlepšie v mojom šatníku.)

 
Love, peace and fashion Ivanka
Skirt, Belt: Second-hand, Bag: Second-hand (Salvatore Ferragamo), Shoes: Cherokee, Top: Takko

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.