novoty. (SuperExtend Infinitize Mascara & VIP Tónovací hydratačný krém)

S letnou sezónou sa na trh dostávajú nové výrobky rôznych značiek. Dnes by som vám rada predstavila tie od Avonu.
Avon uvádza na trh VIP Tónovací hydratačný denný krém s OF20 Truly Radiant z línie Solutions. Sľubuje niečo v tomto znení: „Nielenže dlhodobo hydratuje pleť, dokonale vyrovnáva jej tón a dodáva jej zdravý jas, ale tiež chráni proti slnečnému žiareniu, vďaka ochranného faktoru.“ Ja som ho vyskúšala a musím povedať, že okrem posledného údaju to všetko dokonale spĺňa. (Tú poslednú vec som otestovať nemohla. Slnečné žiarenie si môžem akurát tak v dnešných dňoch dokresliť. No verím mu.) Krém sa veľmi dobre rozotiera, nezanecháva žiadne fľaky a krásne vonia. Konzistenciou je strednej hustoty a má klasicky bielu farbu s  neklasickými čiernymi čiastočkami, ktoré sú nositeľmi práve želaného tónovacieho efektu. Pleť je po nanesení krému krásne jemná a na dotyk hladká. 
Tvárou krému je česká herečka Iva Pazderková. V súvislosti s uvedením krému Avon spravil zábavnú aplikáciu s názvom ,,AVON kancelária Ivy Pazderkovej“, ktorú môžete nájsť na FB. Aplikáciu sprevádza súťaž, v ktorej môžete vyhrať nový set AVON Solutions Truly Radiant, ktorý obsahuje mnoho zaujímavých vecí, najmä teda novinku VIP Tónovací krém, tak nakuknite. 🙂

Okrem toho, ďalším výrobkom, ktorý je „na scéne“ nový, je SuperExtend Infinitize Mascara s perfektnou trojitou kefkou, ktorá je veľmi zaujímavo tvarovaná. Špička kefky slúži pre riasy vnútorného kútika a spodné riasy, ktoré sú menšie, stredná časť pre výraznejšie pokrytie rias, ktoré sa nachádzajú v strede viečka a začiatočná časť slúži na predĺženie rias. Špirála sľubuje  o 120% výraznejšiu dĺžku, 5-krát výraznejšie nadvihnutie rias a 3-krát výraznejšie vytočenie. Už v prvom momente, keď som videla jej kefku, som vedela, že to nie sú len prázdne sľuby. To, či tie čísla sedia úplne presne, vám síce nepoviem, ale rozdiel je „sakra“ vidieť. Má krásny výrazný obal v oranžovej farbe, ktorý mi pripomína letné dovolenky  a horúce leto. V ruke sa dobre drží, pretože nie je príliš hrubá a určite je vhodná aj pre dievčatá/dámy, ktoré majú menšie riasy, pretože zachytí naozaj všetky mihalnice, dokonca i tie najmenšie. Drží po celý deň, neopadáva a ani riasy nezlepí. 

S oboma výrobkami som veľmi spokojná a ak ste o ich kúpe uvažovali či uvažujete, rozhodne neváhajte. 


Takto krásne mi chodia zabalené veci na „skúšku“. 🙂

Love, peace and beauty Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.