Non, Je ne regrette rien

The blog is like a flower. That it grows, it must be loved and cared lovingly. 
It will not grow  if you add a few images from Polyvore, Lookbook, and the only thing  you write is the name of article. No it will not. 
I am blogging about 10 months, during this time the number of blogs has risen sharply in Slovakia. When I started, there were not many. As the first blogs I read Style of Becca, Simply Foly, Le Plee or blog Ew, which I discovered as first and it was the very first impulse to create my own. (Ew, thank you very much.) 
Gradually, over several months, it began to appear fresh and new. Some took my breath so much away that I sometimes wondered whether I should blogging. Yes, I should. Number of my followers are slowly approaching the number 200 and although I know that some have managed that number in a couple of months, I walk to the blog heaven slowly, step by steps, because the risk that I fall back to earth, is high. 
 I learned that I can never openly write what I think, even if it was meant good, because there are people who turn against you. 
I have my blog dreams and you, my readers, you make my blog, you help me to meet my dreams. Thank you …..
S blogom je to ako s kvetinou. Aby vám rástol, treba ho milovať a starať sa oň s láskou. 
Nebude vám rásť a mocnieť, ak pridáte pár obrázkov z Polyvore, Lookbook-u a jediné, čo do príspevku napíšete, je jeho názov. Nie, takto to nejde. 
Blogujem približne 10 mesiacov a za ten čas prudko stúpol počet blogov na Slovensku. Keď som začínala, nebolo ich veľa. Ako prvé som spoznala blogy Style of Becca, Simply Foly, Le Plee či blog Ew, ktorý som objavila ako úplne prvý a ktorý bol impulzom, aby som si vytvorila vlastný. ( Ew, ďakujem veľmi pekne.)
Postupne, počas pár mesiacov, sa začali objavovať nové a nové. Niektoré mi vyrazili dych natoľko, že som niekedy rozmýšľala, či má cenu ďalej blogovať. Malo. Počet mojich sledovateľov sa pomaličky blíži k číslu 200 a aj keď viem, že niektorým sa toto číslo podarilo zdolať za pár mesiacov, ja si do blogového neba šliapem pomaličky, schod po schode, pretože riziko, že spadnem naspäť na zem, je vysoké.
Naučila som sa, že nikdy nemám otvorene písať to, čo si myslím, aj keby to bolo myslené veľmi dobre, pretože sa nájdu ľudia, ktorí to obrátia proti vám.
Mám svoje blogové ciele a vy, moji čitatelia, vďaka ktorým je môj blog blogom, mi ich pomáhate splniť ich. Ďakujem…..

Overknee-socks: F&F
 Dress: Second-hand
 Vest: Gate
 Headband: H&M
Blouse: Second-hand 
Love, peace and fashion Ivanka  

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.