neklam a nezabúdaj.

Ľudia zvyknú zabúdať. Hovoria síce, že nie, ale všetci dobre vieme, že len klamú. A klamú asi tak často, ako zvyknú zabúdať. Zabúdajú najmä na veci, ktoré im nevyhovujú a ktoré by chceli zo svojho života vymazať. Tvária sa, že o nich v živote nepočuli a ak im ich náhodou pripomenieme, tvária sa prekvapene. No pokiaľ sú to také tie materiálne veci, ktoré mali kúpiť či urobiť, je to ešte fajn. (Fajn v zmysle, že to dokážeme „prekúsnuť“.) Ale ak úmyselne zabudnú na ľudí, s ktorými niečo prežili, s ktorými trávili roky a bez ktorých si kedysi nevedeli predstaviť ani sekundu svojho života, už to také fajn nie je.
Zabúdanie je mrcha a tú my nepotrebujeme…
Ja som počas posledných dní na blog nezabudla. Len som mala menej času. Tá matika bola katastrofálna. Mala som ambície napísať ju na výbornú, no (nielen ja) budem rada, ak prejdem. (Kto nenadával na tohtoročné Abi z Mathe na GPDT-BS, tomu gratulujem. Bolo vás dokopy asi 5, z celkového počtu 50.)  Dva zadania z troch s parametrom a úlohy také, že som im tam mala chuť radšej napísať nejakú básničku. No nevadí. Život je plný prekvapení a ja budem dúfať, že z toho, čo som vypočítala, bude aspoň niečo správne. 
Inak mám v zálohe ešte 4 outfity z posledných týždňov, ktoré ste nevideli a najsamlepšiu sériu fotiek od Martina. Všetko má však svoj čas, tak ich budem pridávať postupne.
Majte pekný víkend. (: 

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Bershka, Silonky: Bepon, Šaty: Second-hand (Zara), Košeľa: Gucci (vintage), Bunda: Bershka, Opasok: Primark, Kabelka: Second-hand, Hodinky: darček od Ježiška, Náušnice: Čačky.sk
Mimochodom, chystám sa na školský ples. Šaty som si objednávala cez Ebay a stáli ma neuveriteľných 35€! Keď si to porovnám s požičovňami šiat, ktoré u nás častokrát za požičanie pýtajú i 50€, zaplaví ma neuveriteľný pokoj…
Bol ti síce risk, lebo som nevedela, či mi šaty budú sedieť a či vôbec budú vyzerať tak, ako vyzerajú na fotke, no v tomto prípade to bol zisk. 
Výber je naozaj obrovský a ceny viaž než priaznivé. Pokiaľ niečo hľadám, vždy viem, že na Ebay to zoženiem. 😀

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.