Mint Jacket & White Dress.

20140530-0307-horz

 

Príjemný (u nás) upršaný začiatok týždňa prajem!

Som rada, že sa predošlý outfit stretol s pozitívnymi reakciami, či už tuto na blogu alebo na Facebooku. Ako ste už možno v minulom článku avizovali, chystám sa zostaviť „nákupný zoznam“ so stránkami na webe, kde som už nakupovala a s ktorými mám pozitívnu skúsenosť, tak ho čakajte v najbližších dňoch! Čo sa týka toho príspevku z Paríža, ten, samozrejme, bude! Chcela by som si nad to sadnúť zajtra, ak sa podarí, len to zaberie trošku viac času, tak uvidím, ako mi to časovo povychádza. (Aj pri poslednom príspevku som strávila tri hodiny, takže to nie je žiadna sranda. Síce to tak nemusí vyzerať, no človek sa na tom dosť „narobí“. Nikdy by som nepovedala, že vedenie blogu môže byť tak časovo náročné! Vďaka Bohu za to, že mi zoslal Martina, ktorý mi veľmi pomáha s fotkami! Jeho FB Fanpage nájdete tu a rovnako tak aj ukážku z najnovšieho fotenia! Fotky síce u mňa na blogu ešte neboli, no aj k tomu dôjde. :))

Dnešný outfit je letnejší a možno sa pýtate, kde v ňom v tomto „krásnom“ počasí teraz chodím. Žiadna panika! Mala som ho oblečený v stredu, keď som bola na „výlete“ v Košiciach s mojou bábikou Deniskou a v tom čase nás ešte slnko tešilo svojim teplom, takže bol na to ako stvorený. Keďže som tentokrát zvolila iba jednoduché biele šaty, mohla som sa „vyblázniť“ na doplnkoch a zvoliť ich viac než zvyčajne. Síce sa bežne riadim pravidlom „ak máš výrazné náušnice, náhrdelník nechaj doma“, v tomto prípade som od tohoto „učenia“ upustila a k náušniciam v zlatej farbe som pridala náhrdelník s kvietkami, ktorý, podľa môjho názoru, oufit ako celok perfektne dopĺňa. Mne osobne sa tieto dva doplnky nebijú, no to už nechám na vás, ako to lahodí/nelahodí vášmu oku. Prvý krát som mala na sebe aj túto skvelú bundu, ktorú som si kúpila v Paríži v MORGAN. Chodila som okolo nej tri dni a nevedela som sa rozhodnúť, či ju kúpiť alebo nie. Dôvod bol ten, že stále trošku viac, než by som chcela a tiež som sa nevedela rozhodnúť, v ktorej farbe si ju vybrať. Mali ju ešte v krásnej tehlovo oranžovej a prvotne som bola odhodlaná kúpiť si práve tú. Nakoniec som však svoje rozhodnutie zmenila, pretože tehlovej mám v šatníku veľa a už dlhšiu dobu som zháňala modré sako. To som síce nezohnala, no vynahradila som si to bundou, ktorá je pre mňa v tomto období praktickejšia. K tomu kabelka a topánky v rovnakej farbe a je to! Dúfam, že sa vám outfit páči a že bol pre vás niečím inšpiratívny. Či už farebne alebo jednotlivými kúskami.

Mimochodom, vzkriesila som svoj „ASK„, ak niečo chcete vedieť, tak sa pýtajte tam. 😉

20140530-0336-horz 20140530-0338-horz 20140530-0351-horz 20140530-0349-horz 20140530-0356-horz 20140530-0361-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystynek

Shoes/Topánky: uknown brand, Dress/Šaty: Second-hand, Bag/Kabelka: Orsay, Jacket/Bunda: Morgan, Necklace/Náhrdelník: Camaieu, Ring/Prsteň: Orsay, Earrings/Náušnice: Kik, Sunglasses/Okuliare: H&M

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.