Miley Cyrus – Can’t Be Tamed

0 Flares 0 Flares ×

Pred chvíľou som na Youtube objavila novú pieseň -klip od Miley Cyrus. Ostala som v úžase. Možno si niekto z vás pomyslí, čo je na tej babe také úžasné, veď je to len „ocinkovo“ dievčatko, ktoré sa dostala ku sláve len vďaka protekcii, ale podľa mňa si tú slávu naozaj zaslúži. Napokon jej hlas je viac ako len jedinečný, má nádhernú farbu, a piesne má taktiež chytľavé.
Jej nová pieseň sa volá Can’t Be Tamed a myslím, že je výborná. Áno, je fakt, že sa nápadne podobá na tvorbu od Lady Gaga či Rihanny, ale jednoducho sú tieto všetky veci v móde a Miley je jedna z tých, ktoré tieto veci ovládajú viac, ako dobre . Pieseň je mixom viacerých druhov hudby a je to spracované veľmi zaujímavo. Klip je nádherný, sú v ňom skvelé kostýmy a taktiež make-up. O rekvizitách a choreografiách ani nehovorím, pretože je to niečo skvelé. Počnúc vtáčou klietkou, cez vtáčie hniezdo až po jej nádherné vtáčie perá! Celé to na mňa urobilo veľký dojem a odporúčam vám pozrieť si to. 🙂 Najmä vám, ktorí nemáte Miley Cyrus moc v láske, možno zmeníte názor.

A moment ago I discovered a new song-music video of Miley Cyrus. I remained in awe. Maybe someone will think, what about that girl is so amazing, she’s just daddy’s girl who came to fame thanks her daddy, but I think she really deserve that fame. Finally, her voice is more than just unique, it has beautiful color, and the song is also catchy.
Her new song called Can’t Be Tamed and I think it is excellent. Yes, it is that is strikingly similar to the creation of Lady Gaga or Rihanna, but they are just all things in fashion and Miley is one of those that control over these things as well. The song is a mix of several kinds of music and it’s worked very interesting. The clip is beautiful; there are also great costumes and make-up. The props and choreography not to mention, because it is something amazing. From the bird cage, bird’s nest through to its beautiful bird feathers! On the whole impressed me and I recommend you watch it. 🙂
Even those who do not like Miley Cyrus, can change the view.
  

Love,peace and fashion Ikin´ 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.