Medzi obdobiami.

0 Flares 0 Flares ×

Tak už si sedím v pohodlí domácej sedačky a nedokážem opísať pokoj, ktorý pociťujem! Áno, možno to bude sčasti aj únava, nakoľko som spala 3 hodiny, keďže moje bežné zvyšné (takmer) 4, určené na spánok, som balila veci a šoférovala, no známy pohľad z okna (a do plnej chladničky) je tá najväčšia spokojnosť vôbec. Ani veľká telka či XBOX nie sú úplne najhoršie, tak už sa teším na môj „prázdninový“ program a pretekanie sa v Dance Central a Kinect Sports. Taká tá všeobecná pohoda, koláče do prasknutia, vyplakávanie nad tým, že sme ich do toho prasknutia jedli, niekoľkodňové vianočné menu opakujúce sa v intervaloch večera-obed-večera-obed-večera-obed, fotenia s Martinom, „kvákanie“ s babuľkami, chvíle s drahým,rozprávky a vianočné svetielka. Nie je nič lepšie!

Počasie v Bratislave posledné dni vôbec nenasvedčovalo tomu, že sa blížia Vianoce. Jediným znakom boli preplnené obchody a parkoviská. Vďaka robote môžem potvrdiť, že toho roku si najviac žien v Bratislave nájde pod stromčekom Michael Kors alebo Armani kabelku, peňaženku alebo šatku. Je celkom milé sledovať, ako chodia mladí muži s bezradným výrazom v tvári po obchode a hľadajú to „pravé“. Ešte milšie je to, ako sa im rozžiaria oči, keď im poradíte, ktorú farbu vybrať či čo je to vlastne ten „kardigán“. Počasiu teda zodpovedá i môj outfit. Tak trochu v jesenných farbách, no naozaj teplučký, síce to tak nemusí vyzerať. Ten sveter bol pre mňa po tom, čo som si ho priniesla domov, naozaj prekvapením. Síce je na prvý dotyk tenký, vždy, keď ho mám na sebe, je mi neskutočne teplo. Prekvapením bola i kabelka. Mám ju odtiaľto a keď som si pozerala produkty, ihneď mi padla do oka. Má krásnu farbu a páčilo sa mi, že je taká aktovková. Dá sa nosiť v ruke i cez plece a to, čo ma prekvapilo, bola jej veľkosť. Na fotke vyzerala byť menšia a čakala som, že mi príde čosi podobné, ako mám ja. (Viete, tá ružová z F&F, čo som mala i v outfitoch z NYC.) Ale neprišlo! Napodiv sa do nej zmestí dokonca i môj malý notebook a spokojne ju môžem nosiť i do školy!

 

IMG_1061 IMG_1038 IMG_1062 IMG_1050_2 IMG_0979 IMG_0990 IMG_1044_small

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Michal Páleš

Topánky: Baťa, Pančuchy: Calzedonia, Sukňa: Zara, Sveter: H&M, Kabát: mám ho odtiaľto, ale tuším už nie je, Kabelka: nájdeš tu, Čiapka: Forever 21, Rukavice: Orsay

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.