Čriepky.

Keď sme s Filipom poslednýkrát fotili outfit, rozprávali sme sa o tom, že musíme niekedy skočiť na Slavín. Ja som tam doteraz ešte nebola a Filip si svoj výlet z detstva už veľmi nepamätal. O necelé dva týždne na to teda stojíme nad Bratislavou a kocháme sa výhľadom zo Slavína! Ja v ružovom kabáte a (striedavo) šatkou okolo hlavy, Filip so svojím super ruksakom a foťákom v ruke. Síce nebolo najlepšie počasie, malo to svoje čaro a atmosféru. Pohľad na Šancovú ulicu mi pripomenul pohľad od Grand Arche v Paríži na Champs-Élysées, len v menšom vydaní. Zvrchu krásne vidieť, kde bývame a ako je to vlastne všetko blízko, i keď sa mi to niekedy zdá ako večnosť, kým prídem z jedného miesta na druhé. Dni ubiehajú a ja konečne zavítam po viac ako mesiaci domov. Pripadá mi to, akoby som nebola doma minimálne rok. Keď som bola počas posledných liet v Nemecku či USA, nerobilo mi problém nebyť doma celé dva mesiace. Lebo som vedela, že domov to tak blízko nie je a že jednoducho musím vydržať a užívať si, čo mi bolo ponúknuté. Teraz, keď som v Bratislave, Tatry vlastne ani nie sú tak ďaleko, no buď som v škole alebo v robote a tak nemám ani chvíľu voľného času, aby som to aspoň „na otočku“ obehla. Mrzí ma to a je mi z toho smutno, lebo som nečakala, že hneď prvý rok do všetkého takto vhupnem! Všetko má svoje pre a proti, to je jasné. Ale asi aj to proti treba využiť v svoj prospech, alebo nie?

Čo je však skvelé a veľmi sa z toho teším, je fakt, že odkedy som v Bratislave, spoznala som obrovské množstvo šikovných ľudí a mala možnosť zúčastniť sa skvelých akcií. Prednedávnom som bola na predstavení kolekcie F&F, čo bola jedna z najpríjemnejších akcií vôbec. Dievčatá z F&F sú zlatíčka a aj napriek množstvu známych ľudí, ktoré tam bolo, som sa cítila ako „v rodine“ a nie nejakej posh party. Ak chcete vedieť, ako bude kolekcia F&F jar/leto 2015 vyzerať, určite si nezabudnite prečítať môj článok na Highlife.sk!

Minulý víkend ma bol pozrieť Petrík a keďže som mala z roboty konečne voľno, využili sme to a zamierili do Viedne na trhy. Všade kopec ľudí, tlačenka a hlava na hlave, no atmosféra a skvelá nálada to vykompenzovali. Včera som bola v Trnave za Natkou Jakubcovou, s ktorou sme cvakli pár záberov a ja sa nemôžem dočkať, kedy Vám ich ukážem! Fotili sme aj outfit, ktorý som mala oblečený na včerajšej módnej show WTF?!, o ktorej Vám určite napíšem čo najskôr! Stretli sme aj Danku a Veroniku z Twiins, Soničku Skoncovú či dievčatá z Miss Slovensko 2013. Všetky ako bábiky. Perfektne sme sa zabavili, no desím sa toho, ako dnes zvládnem celý deň v robote na nohách. 😀 Snáď to prežijem a vy si už zajtra budete môcť prečítať pár slov o prehliadke.

Kabát bol pokusom. Mamina si kúpila rovnaký v Zare na Cypre a keď som videla tento na Oasáp, musela som ho objednať! Chcela som vedieť, aký je medzi nimi rozdiel, keďže na fotke vyzerali úplne rovnako! Prekvapivo, neprišla až taká katastrofa, ako som čakala. Kabát sa mi vlastne veľmi páči a rozdiel s tým zo Zary je len v dvoch veciach. Je tenší a má kratšiu kožušinku. Inak nič iné.

Prajem pekný piatok!

IMG_282dd5-horz IMG_2800-horz IMG_2802-horz IMG_2809 IMG_2817-horz IMG_2820 IMG_2826-horz IMG_2836 IMG_2837

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Filip Izrael

Kabát: kúpiš tu, Sukňa: Diane Von Furstenberg (Second-hand), Topánky: jazdecký časopis, Taška: H&M, Šál: Forever21, Sveter: H&M, Hodinky: Michael Kors, Rukavice: Orsay, Náramky: By Tommy Originals

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.