.makulienka

0 Flares 0 Flares ×

 

Patrik, Maky

Keď prší a dažďové kvapky padajú na okvetné lístky vlčích makov, sťahujú ich so sebou. Ostane len holá hlavička a červené lupienky sa povaľujú kade-tade. Aký by bol život jednoduchý, ak by aj v živote existovalo niečo, čo stiahne so sebou problémy a starosti, rovnako ako dážď lupienky kvetov! Mám sa dobre, o tom nemôžem pochybovať. Som šťastná, relatívne vyrovnaná a celkom určite zvedavá, čo prinesie leto. Problémy nemám, ako by sa mohlo z mojich slov možno zdať, len prechádzam obdobím, kedy je dôležité rozhodnúť sa, čo ďalej, ako ďalej, kde ďalej a s kým ďalej. Najhoršie je, keď má človek toho viac a nevie, kde začať. Tak pre istotu nezačne vôbec a necháva veci plynúť. Sem-tam sa mi to stáva a úprimne, nemám to na sebe vôbec rada! Najlepšie je, ak dokážem veci dostať do pohybu hneď, efektívne a rýchlo, aby som si potom mohla užívať voľno, prípadne pustiť sa do niečoho iného. Momentálne som však presne v tom štádiu, kedy čakám, či sa náhodou niečo neurobí samé, ale keďže mi je úplne jasné, že nie, budem sa musieť nakopnúť.

Čím ďalej tým viac cítiť vo vzduchu leto! Síce som víkend trávila pod Tatrami, kde bolo obzvlášť chladno, moje alergie nikdy neklamú, že to pravé leto je za rohom. Takže momentálne chodím so zodratým nosom, dvoma baleniami vreckoviek a občasne červenými očami. Ako chutí Vaše leto? To moje je plné domácich jahôd s cukrom, chlebom s maslom a pažítkou, mäsom z grilu, morských plodov v Chorvátsku, červených melónov na záhrade, hríbikovej polievky ako z Liptovského Ondreja a limonád s mätou.

Fotky sme fotili spolu s Patrikom týždeň dozadu medzi panelákmi v Petržalke, čo na fotkách vôbec nie je poznať! K makovej scenérii som zvolila červené šaty, v ktorých vyzerám ako taká makulienka, no ich nosenie si zatiaľ veľmi užívam a zamilovala som sa do nich na prvý pohľad.

Prajem Vám úspešný týždeň!

OREZ – kópiaIMG_2349r orez2 – kópia

Love, peace and life Ivanka

Foto: Patrik Havrila

Šaty: Makemechic, Náušnice: Bijou Brigitte, Náhrdelník: Second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.