macko v ružových nohaviciach.

0 Flares 0 Flares ×

To, čo sa má v živote stať, sa vždy aj stane. Môže to byť dobré, môže to byť zlé. Môže sa nám to páčiť, môže sa nám to nepáčiť. Nezáleží na tom, aký máme k tomu vzťah, stane sa to aj tak. Ak sa to snažíme oddialiť, svoju cestu si to nájde a príde k nám, či chceme, alebo nie. Ak sa to snažíme urýchliť, vlečie sa to ako slimák a stane sa to vtedy, keď to najmenej očakávame a potrebujeme. Nedokážeme to nijako výrazne ovplyvniť a čo je nám súdené, nám súdené aj ostane.
Tak ako tieto ružové nohavice. Jednoducho osud. Príbeh o ich zháňaní si môžete prečítať v článku z minulého roku, zhodou okolností, tiež písaného v septebri. Neviem prečo, ale tak nejak som sa rozhodla, že to budú moje septembrové (vysnívané) nohavice. Sú maximálne pohodlné, pretože sú tak široké, že ich na nohách ani nevnímate a zdá sa vám, že máte na sebe dlhú sukňu. (Je to perfektné pre „milovníkov“ nohavíc a skvelé riešenie, keď si nemôžete dať sukňu, lebo….No vždy sa nájde nejaký dôvod. Ako napríklad, že si chcete v škole práve v ten deň vyložiť nohy na lavicu a v sukni by to mohlo byť nevhodné. :))
Tašku uvidíte asi častejšie, pretože je odteraz mojou školskou taškou (doteraz som mala ružový batoh a úplne to dehonestovalo oblečenie.), tak dúfam, že vám to nebude vadiť. 
Keďže ráno bolo -5°C, musela som si k tomu obliecť vestu, ktorá prišla napokon vhod aj poobede, lebo kvalitne fúkalo a vzduch od Tatier nie je najteplejší. 
Prajem peknú slnečnú nedeľu a úspešný štart nového týždňa. 🙂

Love, peace and fashion Ivanka

Nohavice, Top, Opasok : Sekáč, Taška, Náhrdelník: House, Topánky: z Poľska, Okuliare: Gate

a sekáčové Miu Miu čižmy nad kolená za 16,90€ ako bonus.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.