Don’t be a bitch! I’m not, I’m just being myself

Poznáte ten pocit, keď si myslíte, že ste dosiahli všetko, čo ste kedy dosiahnuť chceli a máte všetko, čo ste kedy chceli mať a aj napriek tomu by ste to v danom momente už mať nechceli? Ste vydesení z predstavy, aké šťastie máte a prenasledujú vás hororové predstavy, že toto šťastie pohybom ruky zmizne, a preto by ste boli najradšej, keby ste to všetko nemali….
Ja to poznám. Niekedy sa mi stáva, že sa pristihnem pri tom, ako zamyslene hľadím do blba  a predstavujem si, čo všetko by sa mohlo stať, ako rýchlo by všetko krásne mohlo zmiznúť a ako veľmi by to bolelo. Našťastie, je to ešte stále tu a ja dúfam, že ostanem iba pri predstavách, ktoré sa nikdy nestanú skutočnosťou. Aj keď, nikdy nevieš…
Idem si ešte hodiť do kabelky I heart New York, Vaření s Nigellou Lawson a objektívy, nech mám po ceste čo čítať/pozerať/robiť. Vidíme sa v Taliansku. .)

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky, Svetrík, Taška: Sekáč, Šaty: Sekáč (TOPSHOP), Šatka: Vintage, Okuliare: Tally Weijl, Náhrdelník, Prsteň: H&M, Náušnice: Vintage from USA

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.