.ako som prekvapila samú seba & L’OCCITANE workshop

0 Flares 0 Flares ×

Elite Bloggers – Content Marketing

Pár týždňov dozadu som spolu s Luckou z blogu Life in pictures by Lu smerovala do Prahy. Vybehli sme doslova „na skok“, keďže sme vstávali skoro ráno, aby sme stihli prvý vlak a hneď podvečer sme už smerovali naspäť. Stálo to však za to, pozvanie na vianočný workshop v spoločnosti značky L´Occitane by bola škoda premeškať, keďže som predtým žiaden tohto typu neabsolvovala a v blogerských kruhoch sa traduje, že ich eventy naozaj stoja za to. Určite rozumiete, že som si ho teda nemohla nechať ujsť!

Na jednej strane som sa veľmi tešila, pretože nás čakalo balenie darčekov. Na strane druhej som bola pomerne vydesená, keďže balenie čohokoľvek (a možno aj kohokoľvek) mi absolútne nejde! S papierom večne bojujem a Vianoce sú pre mňa vždy najobávanejším obdobím v roku, keďže tých darčekov treba zabaliť hneď niekoľko. Musím však uznať, že som prekvapila samú seba! „Načančať“ a zabaliť darček mi totiž v dané poobedie išlo úplne od ruky a aj napriek tomu, že som to robila mne vlastným pomalým tempom, s výsledkom som bola nadmieru spokojná. Dokonca sme sa naučili pliesť aj čelenky zo živých kvetov!

Event sa konal v rozprávkovom kvetinovom ateliéri Rosmarino, ktorý nám ponúkal nekonečné množstvo sebarealizácie. Ozdoby, stuhy, drevené srdiečka, kvety či ikebany – každá z prítomných blogeriek si mohla pre seba či svojich blízkych vybrať hneď dva balíčky a zabaliť ho podľa svojho gusta. L´Occitane ponúka túto sezónu hneď niekoľko vianočných balíčkov. Dámske, pánske či unisex – stačí si len vybrať. Ja som vybrala jeden dámsky a druhý unisex, ktorými sa chystám potešiť moju a Peťkovu maminu.

Mimochodom, na FB má L’OCCITANE do 30.11 lákavé súťaže! (Skoro) každý deň sa na ich profile objaví nejaká súťažná úloha, ktorú je potrebné splniť. Väčšinou je spojená s návštevou predajne, takže je to také milé spojenie samotných nákupov a možnosti vyhrať nejakú peknú radosť. Po splnení úlohy (napr. zachytiť fotku obľúbeného výrobku) treba výsledok postnúť do komentárov pod príspevok a každý deň vyhráva 10 súťažiacich v CZ a 3 na Slovensku nejakú peknú výhru.

Okrem toho, ak sa na predajni zaregistrujete do vernostného programu, získate výrobok v cestovnej veľkosti úplne zdarma a tiež 15% zľavu na nákup akéhokoľvek výrobku.

Okrem samotného balenia darčekov som sa veľmi potešila, že som videla aj krásnu & vždy ukecanú Beccu či naše „blogerské kolegyne“ z Čiech. Celý workshop sa niesol v skvelej „intimčo“ atmosfére a dobrej nálade. Na konci sme dokonca prišli na to, že sa takmer nič z pripraveného jedla nezjedlo, tak veľmi sme sa na svoje kreácie sústredili! A verte mi, to sa na veľa eventoch nestáva…:)

Ďakujem L’OCCITANE veľmi pekne za pozvanie, týmto sa s vami lúčim a prajem ešte pekný víkend!

Love, peace and beauty Ivanka

Foto: ja, Becca & Klapper.cz

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.