Koníčky a kone.

0 Flares 0 Flares ×
Od mala som v kontakte s koňmi. Sami ich máme 7 a sú to tie najúžasnejšie tvory na svete (popri slonoch). Dokážu vycítiť, či ste smutní alebo vás niečo bolí, vždy, keď sa im pozriete do očí, vidieť v nich čistú nevinnosť a zároveň nesmiernu silu. Pri pohľade na nich mi napadá len vznešenosť, sila, grácia, krása a vytrvalosť. 
A keď som videla tento klobúčik v Gate, prvé, čo mi napadlo, boli kone. 
Viem, je to pomerne zvláštny kúsok doplnku, klobúk, ktorý nápadne pripomína jazdeckú helmu, no už teraz viem, že bude mojou srdcovkou najmä z toho dôvodu. 
Jedna z vecí, ktorá je na blogoch skvelá, je možnosť spolupráce. Či už sa jedná o formu „produkt za reklamu“ alebo „napíš pre nás článok a praj si, čo chceš“, vždy máte vďaka tomu možnosť získať väčší rozhľad, skúsenosti a samozrejme si i „prilepšiť“. Som veľmi vďačná za každú ponuku a návrh, i keď nie všetky mi do „kontextu“ blogu sedia. 
Jedna nová a druhá staronová spolupráca mi však sadli a sedia veľmi. 
Z tejto stránky som mala možnosť vybrať si topánky podľa môjho výberu a veruže som tú možnosť aj využila. Pre ženu, ktorá topánky miluje, nemôže byť taká ponuka nikdy zlá, všakže. 
Spolupráca s Persunmall trvá už dlhší čas a tentokrát som si vybrala koženkovú sukňu, ktorá sa asi stane jedným z mojich obľúbených zimných kúskov.
Inak, ak by ste nevedeli, píšem blogy i Martinovi.
Budem rada, ak si čo-to prečítate aj tam. Obsah príspevkov totižto nie je totožný ako príspevky u mňa, tak šup, šup aj tam! 🙂

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Styleup.sk, Silonky: Bepon, Sukňa: Persunmall.com, Rolák: Mango, Kabátik: Second-hand (H&M), Kabelka: Camaieu, Klobúk: Gate

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.