kombinácia: rifle, tenisky a kabát.

IMG_4128-horz

Pri niektorých veciach/momentoch/chvíľach je to jednoducho láska na prvý pohľad. Nie taká obyčajná, akože sa zamilujete a potom sa zase odmilujete. Ale taká, že niekoho/niečo uvidíte a viete, že sa toho nebudete chcieť dobrovoľne vzdať až do konca svojho života. Ja sa viem zaľúbiť pomerne rýchlo. Najmä do miest, momentov, výhľadov, plánov, chutí, emócií a oblečenia. S ľuďmi je to o niečo ťažšie. S tými musím nájsť rovnakú vlnovú dĺžku, čo sa podarí tak v dvoch z desiatich prípadov. Ale nesťažujem si, lepšie ako nič. Ľahko sa zamilujem do jedla a ešte ľahšie sa dokážem zaľúbiť do miest. Či už je to kameň v Tatrách, peň v lesoch nad Liptovským Ondrejom alebo pláž v Miami, na všetko sa nájde niečo, čo ma ohúri a chytí za srdce tak, až si s daným miestom asociujem rôzne zážitky a momenty. No a potom je tu to oblečenie. Veci, do ktorých sa zamilujem a potom ich nosím XY rokov až do samého zodratia. Tieto Conversky mi kúpila mamina na výlete vo Verone, kde sme boli tuším 4 (či viac?) rokov dozadu. Bol to môj prvý originálny pár pravých plátených Converse a ja som sa z nich neskutočne tešila. Zdá sa mi až neuveriteľné, že aj dnes, po toľkých rokoch, noseniach a zvláštnych okolnostiach počasia či prostredia vyzerajú ako nové. Podobne to mám aj s týmito džínsami. Keďže milujem rifle s vysokým pásom, po tom, čo si mamina priniesla podobné domov, som vedela, že miesto v mojom šatníku im určite nájdem. Nosievam ich viac než často a nemôžem si ich vynachváliť. Totiž, neznášam, ak sa mi džínsy v páse a na zadku počas dňa roztiahnu a následne sa krčia a padajú. U týchto to však vôbec nehrozí, aj keď sú elastické, sedia krásne. Konečne sa však dostávam k mojej najnovšej láske! Je ním tento červeno-modrý kabát s krásnou červenou podšívkou, ktorý nájdete a kúpite tu! Keď som ho videla na stránke, hovorím si, že ok, risknem to, snáď bude nositeľný. A viete čo? On nie len, že je nositeľný, k tomu je ešte aj úplne dokonalý! Strihovo, materiálovo, vyšperkovaný do detailov (viď. tie chutné gombíky!), „vyrobený pre mňa“. V Boroch za mnou utekala jedna milá mamička, len aby zistila, kde som ho kúpila a strašne ma potešilo, že nie som jediná, ktorá ho vníma v takom peknom svetle. 😀 Dnešný outfit sa teda skladá z  prevažne mojich obľúbených a nesmrteľných kúskov, ktoré ma buď už dlho sprevádzajú alebo ešte len dlho sprevádzať budú. Je to všetko casual, ktoré padne vhod v akýkoľvek bežný deň!

Odfotiť outfit sme si s Natálkou odskočili do jednej z mojich obľúbených bratislavských ulíc, ktorá na mňa pôsobí, akoby do Bratislavy ani nepatrila! Popis jednotlivých kúskov či odtieň rúžu nájdete už tradične pod fotkami. Majte sa pekne!

IMG_3993-horz IMG_4157 IMG_4039 copy-horz IMG_4004 IMG_4113 IMG_4049-horz IMG_4026 IMG_4135

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Tenisky: Converse (aj v iných farbách tu alebo tu), Rifle: Orsay, Tričko: Tommy Hilfiger, Kabát: Shein, Kabelka: Pinkhead.eu, Rukavice: z Poľska, Čiapka: Primark, Okuliare: Mohito

Rúž: Maybelline- Matte Craving Coral 685

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.