Kocúr v čižmách.

IMG_8112

Príjemnú nedeľu prajem!

Dni opäť ubiehajú ako voda a čo nevidieť sú tu opäť Vianoce. S nimi koniec semestra, skúšky a seminárky. Som v jednom „kole“, zase raz neviem, kde mi hlava stojí, povinnosti sa kopia a nie je čas riešiť ich. Rovnako ako aj blog. Trošku to tu zanedbávam, už druhý týždeň strihám video s Room Tour a nie a nie ho dokončiť, no dúfam, že sa počas budúceho týždňa všetko upokojí a ja sa vrátim späť „do formy“, preto mi to na tento čas-nečas odpustite. 🙂 Už sa však teším, ako si to voľno budem užívať! Počas týždňa som navštívila Superga obchod na Zámockej ulici a veľmi sa mi tam páčilo! Mám odtiaľ aj zopár fotiek (a nové tenisky), tak Vám ich nabudúce ukážem. Počas nasledujúceho týždňa by som mala zájsť i do F&F Showroomu, kde spolu s dievčatami kujeme pikle a vy sa už onedlho môžete tešiť na prekvapenie, ktoré ulahodí nejednej z Vás! (: Sľubujem, že sa Vám to bude veľmi páčiť.

Už tri roky neprestajne ma fascinujú čižmy nad kolená. Je to skvelý kúsok, ktorý nielen dobre vyzerá, ale aj poctivo počas zimného obdobia zahreje. Vždy som chcela nejaké vlastniť, no nikdy som nenašla také, ktoré by sa mi páčili. Buď boli príliš široké a na nohe odstávali, mali privysoký podpätok, alebo ho, naopak, mali prinízky. Túto zimu som si však povedala, že si jeden pár zadovážim, nech sa deje čokoľvek. Prezrela som 20 webstránok a 15 obchodov, no nikde nič! Čo sa však nestalo, sila myšlienky opäť raz zabodovala a ja som z dovolenky na Cypre odchádzala aj s novými  koženými „overknees“ presne podľa môjho gusta za perfektnú cenu! Sveter je taktiež bomba úlovok. Kupovala som ho v zľavách v obchode New Yorker za nejakú smiešnu sumu a milujem nosiť ho! Je taký super veľký, pohodlný a teplučký.

Stáva sa aj Vám, že si niečo veľmi chcete kúpiť, no nemôžete to nikde zohnať a keď začínate strácať nádej, že ten svoj kúsok niekde nájdete, zrazu sa niekde nečakane objaví?

Majte pekný večer. (:

IMG_8087 IMG_8090 IMG_8098 IMG_8105 IMG_8111 IMG_8115 IMG_8089 IMG_8101

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Németh

Topánky: kupované na Cypre, Sveter: New Yorker, Kabelka: Zara, Náhrdelník: Ebay, Náušnice: Kik, Náramok: Vintage

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.