.jesennô

jesennô

Jesennô

V poslednom čase sa mi zdá, že je úplne jedno, či má človek „plný program“ alebo len tak nečinne oddychuje na gauči, ten čas letí aj tak rovnako a deň čo deň stále viac a viac! Či je víkend, či je sviatok alebo týždeň, mám pocit, že deň trvá len tri hodiny a je opäť večer. Aj napriek tomu, že si deň rozplánujem, napíšem si, čo všetko a kedy musím (mala by som) urobiť, mám neustále pocit, že nič nestíham a život mi uteká pomedzi prsty. Nazdávam sa však, že za všetko môže počasie! Najmä, zvaľujem vinu na príliš krátke dni a pridlhé noci. Nehovorím, že tá nemá svoje čaro, ale uznajte, komu sa chce niečo užitočné robiť po tme? Vtedy sa predsa dejú už len tie príjemné veci…Či?

Keď som koncom augusta videla na jednej z mojich obľúbených FB stránok popis konca leta o tom, ako sú to o chvíľu opäť Vianoce, iba som sa pousmiala. Fakt, že to nevidím takto „tragicky“ len ja, ma celkom upokojuje. A ozaj, veď o mesiac sú tu! Už máte nakúpené nejaké tie „radosti“? Ja si to zatiaľ nechávam prejsť hlavou a zvažujem pre & proti. Rada teším mojich blízkych darčekmi, ale mám pocit, že všetci už máme všetkého nadbytok, preto chcem prísť s niečím, čo urobí nielen radosť, ale nájde aj využitie. Snáď sa mi v nasledujúcich týždňoch podarí na niečo prísť.

Zo života

Asi to tak musí byť, že čím má človek krajší víkend, tým škaredší ten pondelok bude. Neviem síce ešte celkom povedať, aký bude ten môj, no víkend bol opäť raz skvelý a celkom sa obávam, aby som sa zajtra nezoškovala! Ako som Vám na Instagrame či FB písala, trávili sme ho spoločne s Peťkom v Budapešti. Pomotali sme sa mestom, oddýchli si vo wellness, niečo dobré ochutnali a niečo krásne videli. Nafotili sme veľa záberov, dokonca natočili aj video! Po celý čas bolo príjemne teplo, až sa mi pri večernej prechádzke pomedzi stánky na vianočnom trhu nechcelo veriť, že dnes je prvá adventná nedeľa. Jediná nevýhoda tohto víkendu je, že už je takmer „fuč“! (:

O Budapešti či pekných miestach, ktoré sme tento víkend videli, Vám určite „pokvákam“ viac, keď budem mať hotové všetky fotky. Dnes mám pre Vás outfit z dní, kedy bolo aj v Bratislave nesmierne príjemne a existenciu mimo obľúbenej periny si človek dokázal aj vychutnať, nielen istým spôsobom prežiť. A bol to asi posledný deň, kedy som mala túto sezónu obuté lodičky!

Outfit

Outfit je typicky jesenný- či už farbami alebo vrstvami. Bol to jeden z tých príjemných dní, kedy svietilo slniečko a človek nepremŕzal do špiku kostí, takže ideál na „klasiku“. V mojom podaní sú to džínsy a sveter, v kombinácii s kardigánom a veľkým šálom, ktorý v prípade núdze spoľahlivo poslúži ako ďalšia vrstva. Len čo sa ročné obdobie začína na písmeno J, a teda jar alebo jeseň, už celkom tradične vyťahujem klobúky, ktoré nosím s veľkou obľubou. Tentokrát som zvolila jeho hnedú verziu s jemne vlnitou krátkou strieškou. Už ste ho na blogu neraz videli a hádam, že ešte aj uvidíte.

Prajem Vám úspešný týždeň a dúfam, že ste mali škaredý víkend, aby ste mali pekný pondelok. 😀 🙂

 

dsc_6541dsc_6533 dsc_6527 dsc_6530 dsc_6538 dsc_6550 dsc_6552
dsc_6576 dsc_6582 dsc_6587
dsc_6602
dsc_6623 dsc_6631 dsc_6677 dsc_6659 dsc_6643 dsc_6639 dsc_6633 dsc_6682 dsc_6704
dsc_6736 dsc_6742

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Pavol Gemeiner

Topánky: Kitten // Office Shoes, Džínsy: Mango, Sveter: Zara, Kabelka: New Look, Kardigán: Shein, Klobúk: H&M, Šál: Primark, Hodinky: Trendy Kiss

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.