if i was your boyfriend.

0 Flares 0 Flares ×
Viete, čo znamená pojem „éra veľkých kabeliek“ v mojom chápaní? Škola, škola a ešte raz škola. (Pre tých, ktorým sa pohľad na maxi kabely hnusí, je mi ľúto. Je pred nami čas 9 mesačného spolužitia.)
Veľa priestoru pre 100 kilové učebnice, do ktorých sa pozrieme raz do roka (keď podpisujeme knihy), ešte viac priestoru pre desiatu, tréningy, nevyhnutné poklady, ktoré človek v škole zaručene potrebuje (nepýtajte sa) a lístky na obed. Skoré vstávanie, neskoré líhanie si, od rána do večera na nohách, veľké kruhy pod očami, sem-tam „šlofík“ na lavici. (Na ten som sa počas všetkých tých rokov štúdia neodhodlala. No nikdy nehovor nikdy.)
Ale určite to všetci poznáte. Buď ste to už zažili a prežili (ak bez ujmy na zdraví, tak gratulujem), zažívate to teraz, alebo vás to ešte len čaká.
Tak veľa šťastia všetkým.
Nohavice veľmi často nenosím, ako už zaiste viete. Keď už si nejaké vyberiem, musia ma obzvlášť zaujať. Strihom, farbou či ich samotnou „osobnosťou“. 
Dlhšiu dobu som pokukovala po nejakých, ktoré by boli v „boyfriend“ štýle. Presne také mi do šatníka chýbali. Pohodlné, širšie, no zároveň dobre padnúce a vzhľadovo (pre mňa) atraktívne. Zásadná podmienka bola, aby nevyzerali, akoby som ich ukradla ocinovi (, lebo zatiaľ všetko, čo som videla, sa im nápadne podobalo). 
Síce sa v názve strihu riflí „boyfriend jeans“ nachádza slovo boy, čiže chlapec, je dobré si uvedomiť, že by to nemali byť chlapčenské rifle požičané od brata/priateľa/ocka/dedka. Majú iný strih, ktorý len zbytočne deformuje siluetu a vo väčšine prípadov sú podstatne väčšie než naše. Nehovorím, že také rifle nemôžu vyzerať dobre. Áno, videla som už mnoho naozaj krásnych kombinácii, no len veľmi málo ľudí má schopnosť skombinovať ich tak, aby zachovali ženskosť a nepôsobili ako strašiak do maku.
Ja som mala šťastie, keď v balíku z Ameriky prišli aj tieto jeansy. V obchodoch som žiadne BFJeans nevidela, takže som sa im pri skúšaní veľmi potešila. O to väčšiu radosť som mala, keď mi padli. Sú jednoduché, nevtieravej farby, s jemným prešívaním a pekným detailom v spodnej časti v podobe zipsu.
Dokonalo ženské, „do koča i do voza“, k lodičkám i converskám.

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Trés Chic, Nohavice: z Ameriky, Kabelka: Tchibo, Sveter: Zara, Náhrdelník: New Yorker, Okuliare: H&M, Opasok: F&F

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.