I said it’s too late to apologize

  
Everyone walks its own way. But even there are people, that turned aside from his journey, went ours and they make ours terrible, as it can. By the running they throw us the logs under the feet, they burn the bridges over the rivers of happiness, steal our ideas and pour out the kettles with love potions. Rejoice in human misery.

On Thursday I am going to Berlin, which means that I spend tomorrow morning (and probably afternoon) with packing.

Do you have any tips, where to shop and what to see?

————————————————————————————————
Každý si kráčame vlastnou cestou. No aj tak sa nájdu ľudia, ktorí si dajú tú námahu, aby od svojej cesty odbočili, šli tou našou a znepríjemnili nám ju najviac, ako sa to len dá. V behu nám pod nohy hádžu polená, pália mosty ponad rieky šťastia, kradnú nám myšlienky a vylievajú kotlíky s elixírmi lásky. Radujú sa z ľudského nešťastia. Netušiac, čo ich k tomu vedie, sa ich snažíme zastaviť, no v tejto hre sme dostali rolu slabšieho hráča. Žiadne Jing-jang, žiadna rovnováha. Je len víťaz a porazený. Víťaz berie všetko. Nech sa akokoľvek snažíme, porazení sme my.
Vo štvrtok odchádzam do Berlína, čo znamená, že zajtra strávim dopoludnie (a pravdepodobne aj popoludnie) balením, pretože ma čakajú tri náročné dni.  
Máte nejaké tipy, kde nakupovať a čo vidieť?

  
  I found myself on the page Romwe and you can find my picture in the „Fashion Blogger‚s Choice. It is a huge success for me.
————————————————–
Musím sa vám pochváliť. 🙂 Dostala som sa na stránke Romwe medzi „vyvolené“ a môžete tam nájsť moju fotku v sekcii „Fashion Blogger´s Choice“. Je to pre mňa obrovský úspech. 
 
Love, peace and fashion Ivanka
Dress: H&M, Shoes: H&M, Over-knee socks: Takko, Cape: Second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.