I feel great.

0 Flares 0 Flares ×
Niežeby som považovala fakt chodenia na pláž „nastajlovaná“ za určitú morálnu povinnosť, ale cítim sa tak lepšie. S kvietkom vo vlasoch a nejakým tým druhom „záclony“ prehodeným cez plavky, sa mi pomedzi ľudí (a ryby) chodí lepšie. Okrem toho, necítim sa taká „nahá“ a pokojne tak môžem skočiť i do obchodu.
Mám sa fajn. 
Teda, mám sa výborne.
Asi tu chcem ostať… 
Viete, čo je pre mňa najhoršou „letnou disciplínou“ pri nakupovaní? Výber tých správnych plaviek. Všetky sú vždy nadmieru krásne a štýlové, zväčša spôsobujúce davovú psychózu a nakupovacie maratóny. No akonáhle si nejaké vyskúšam, nadšenie zo mňa veľmi rýchlo opadne. Tu to divne sedí, tu to nejako odstáva, tu sa to krúti, tu sa to o chvíľu rozviaže. Tu je to malé, tu je to veľké, tu je to priesvitné, tu to ešte len bude priesvitné.
Hotová komédia. 
Zakúpenie dobre padnúcich plaviek je asi najťažšia úloha, ktorá pre mňa existuje. 
Dlhú dobu som túžila po plavkách s vysokým pásom. Jednu sezónu mali v H&M také roztomilé ružové s plameniakmi. Samozrejme, ich kúpu som nestihla. Potom som videla na Asose tie najkrajšie plavky na svete s potlačou kornútkov so zmrzlinou. Ako inak, vypredané.
Keď som už pomaly, ale iste, začala strácať nádej, objavila moja maminka v regáloch s tonou plaviek v H&M, niekde úplne naspodu, jednoduché čierne plavky s vysokým pásom a vystuženou podprsenkou. Sen každej ženy! (O.K. Nie každej, ale môj určite.)
Tak som ich teda zobrala na dovolenku.
Čierny vrch som však tentokrát vystriedala za niečo farebnejšie a hor sa užívať si more!
Čo vy a plavky? Tiež je to beh na dlhé trate?  Alebo skôr „malina“?

Foto: Mamina
Love, peace and summer Ivanka
Spodný diel plaviek: H&M, Vrchný diel plaviek: Atmosphere, Okuliare: H&M, Tobielečosi: Vintage, Topánky: F&F

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.