I am.

0 Flares 0 Flares ×

 I scream, when I see a spider, I close my eyes on the crossing, I love the sun, I like smile, I wear glasses, I don´t wear pants so often, I have 110 dresses, I love men´s fragrances, I am stubborn and single, I am playing guitar, I believe, I sing when I am vacuuming, I sing everywhere, I attract attention, I like Taylor Swift, I am listening to Birdy, I am inspired by music, I read a lots of books, I wanna be like Selena Gomez, I cry when I am watching american love stories, I am fan of Martin Harich, I shop in second-hands, I have not seen even one part of Gossip Girls, I live in my own world, I drink grapefruit juice, I love chocolate, I dance before mirror, I hope, I dance in the ballroom, I walk barefoot, the high heels are my best friend, Paris is my city, I eat biscuits, I wait, I thank, I love. Everybody and everything, You and me.
 ————————————————
Pištím, keď vidím pavúka, na priecestí zatváram oči, netrieskam dverami, milujem slnko, rada sa usmievam, nosím okuliare, skoro vôbec nenosím nohavice, mám stodesať šiat, som od prírody zodpovedná, milujem mužské vône, som tvrdohlavá a single, hrám na gitare, verím, spievam si pri vysávaní, spievam si všade, pútam pozornosť, uznávam Taylor Swift, počúvam Birdy, inšpirujem sa hudbou, čítam veľa kníh, chcem byť ako Selena Gomez, pri amerických love story plačem, som faninka Martina Haricha, nakupujem v sekáčoch, riadim sa vetou: „prečo byť ako ostatní, keď šialenstvo je také oslobodzujúce“, nevidela som ani jeden diel „gossipiek“, princípy nechávam princípmi a žijem si vo vlastnom svete, pijem grepový džús, milujem čokoládu, tancujem pred zrkadlom, dúfam, tancujem v tanečnej sále, chodím bosá, podpätky sú moje druhé nohy, Paríž je moje mesto, nepozerám telenovely, papám piškóty, čakám, ďakujem, milujem. Všetkých a všetko. Vás a aj seba.

Vidíme sa o dva týždne. 🙂 Idem preč od civilizácie. Mojím miestom výskytu budú liptovské lesy, Liptovský Mikuláš, kúpalisko Liptovský Ján, Aqua Park Tatralandia, letisko Jochy a hlavne chata nad Liptovským Ondrejom. <3 
Prinesiem vám odtiaľ fotky od kravičiek, hríbikov, áut veteránov a okolitých krás prírody.
Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.