Give me freedom

There are places where you are at home and you love them. These places are strong connect with your heart.  Maybe there are many such places for you, maybe you have only one. I confess, I have more such places. One is the cottage in Liptovsky Ondrej and the area in Slovakia called Liptov. Already 14 years, the last two weeks of August, we regularly visit it together with the grandparents, cousins and my brother. We enjoy the countryside, sing (who guess what?), cycling, throw stones into the river, skating and doing many other things. 
—————————————————
Sú miesta, s ktorými sa neradi lúčite. Tieto miesta vám prirástli k srdcu a zanechali tam nezmazateľnú stopu, ktorá tam ostane naveky. Pri pohľade na ne sa vaše vnútro naplní blahom, pri odchodoch plačete a pri prezeraní fotografií vás chytá záchvat nostalgickosti. Možno pre vás existuje takých miest mnoho, možno máte len jedno. Priznám sa, ja ich mám viacej. Jedným z nich je chata nad Liptovským Ondrejom a samotný Liptov. Už 14 rokov, posledné dva augustové týždne, ju pravidelne navštevujeme spoločne so starými rodičmi, sesternicou, bratrancami a mojím bratom. Užívame si prírodu, chodíme „na hríby“, spievame kravičkám (Kto uhádne čo?), jazdíme na bicykloch, hádžeme kamienky do potoka, korčuľujeme a robíme veci, o ktorých sa niektorým ani len nesníva. 🙂
Som. Nie som. Sme.
Do seba. Do teba. 
Všetko sa točí
na krídlach anjela.
Jedno srdce, jedna myseľ, naše telá,
nás nikdy viac nerozdelia.
Som. Nie som. Sme.
Priemerná. Obyčajná.
Najhoršie je bez teba,
kedy nie som žiadna.

Love, peace and fashion Ivanka 
Skirt: H&M, Shoes, Sweater, Corset: Second-hand, Ring: Camaieu, Belt: New Look. Sunglasses: Takko

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.