hviezdna sukňa.

1

Strašne som Vám dnes chcela niečo (aspoň trochu) zmysluplné napísať! Ale prišla som na to, že ak píšem v jeden deň blogový príspevok a tiež texty do prvej, druhej či tretej roboty, nedokážem zo seba vysúkať nič viac než tliachanicu o počasí a oblečení. Takže už pravdepodobne tušíte, čo by som Vám dnes napísala…Ale mám v hlave pomerne dosť „tém“, na ktoré by som rada počula Váš názor, takže (si) sľubujem, že v piatok (alebo možno aj zajtra) tu máte okrem ležérnej outfitovej inšpirácie aj niekoľko slov. Prechádzam momentálne plánovacím obdobím vo všetkých životných smeroch, takže bude o čom písať. (:

Mimochodom, viete, čo sa v zime nosí pod sukňu plnú hviezd? No predsa silonky s hviezdnym prachom. Teda, možno nie tak úplne, ale aspoň sa tak môžem tváriť.  Ale chýba mi tá „pravá“ zima, s kabátmi, čiapkou, veľkým šálom a snehom! Tak som sa tešila, keď sme v januári fotili tieto či tieto fotky a všade bolo krásne veľa snehu. Extrémne rýchlo sa roztopil a teraz to vonku vyzerá tak, že pokojne môžem začať vyťahovať jarnú garderóbu. V posledných dňoch mi stačí len kožená bunda, no stále dúfam, že sa stane zázrak a ja sa ešte budem môcť zahrať na snehuliaka.

Majte pekný deň!

IMG_4021z IMG_4079z IMG_4063z IMG_4024z IMG_4103z IMG_4126z

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: Baťa, Silonky: Bepon, Sukňa: Shein, Kabelka: F&F, Šál: Orsay, Klobúk: Gate, Bunda: Shein, Náušnice: Ludora, Zelený prsteň: Eppi.cz,

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.