hnedý kabát.

0 Flares 0 Flares ×

2

 

O mesiac oslávim šieste blogové narodeniny a o ďalší mesiac moje dvadsiateprvé. Tak som si spravila „výlet“ do neďalekej minulosti a pozrela sa na starý obsah môjho blogu. Články, fotky, komentáre…Poviem Vám, tento „blogísek“, to je veľmi skvelá vec. 6 rokov sa mi nezdá vôbec veľa a ja mám pocit, akoby som začala plávať vo vodách internetu len včera, no ako sa tak pozerám na staršie články, neubránim sa úsmevu, z času na čas úškrnu, chytaniu sa za hlavu a smiechu. Prudko filozofické úvahy, ktoré striedajú básničky o láske, potom pár nárekov o tom, že nežijem v americkej „lovestory“ a nepríde po mňa žiadny princ na bielom koni, všetko doplnené fotkami na našej starej terase či pred mojou knižnicou v detskej izbe. Tak veľa sa dokáže za relatívne krátky čas zmeniť, nie? Ja mám pri pohľade na „starú“ tvorbu naozaj pocit, že som iný človek, aj keď som to stále ešte ja. A je krásne vidieť, ako sa ľudia okolo nás a my meníme. Ako sa mení móda, životný štýl, naše vzory a inšpirácie.

Keď som už pri tých zmenách, dlhé kabáty nikdy neboli na mojom „must-have“ zozname, no počnúc touto zimou je tento hnedý už tretím prírastkom a ja sa v nich cítim čím ďalej, tým lepšie. Nosenie tohto hnedého si užívam o to viac, že ho mamina našla v sekáči v Prešove úplne nový a za cenu, za akú dnes človek nezoženie ani šaty na bežné nosenie. Veľmi sa mi páči jeho strih a bude skvelý aj k Á-čkovým sukniam. Naozaj jednoduché outfity zložené len z pár kúskov v základných farbách nosievam málo. Mám rada farby, gýč, volány, čipky, výrazné náhrdelníky, rúže, veľké náušnice. Trochu kolotoč, trochu detinskosť, trochu ženskosť. Zo všetkého trochu. Nemôžem povedať, že by som sa v jednoduchých outfitoch necítila dobre, pretože pravdou je, že sa v nich cítim viac než dobre, len môj šatník je plný divokých vecí, na ktoré mi padne zrak vždy o niečo skôr, než na také tie „basic“ kúsky. Dnes som sa však „držala na uzde“ a snažila sa poňať to jednoducho.

Ozaj, ak máte chuť, môžete si so mnou prečítať rozhovor na lokálnom spravodajskom portáli- priamo tu.

Majte peknú nedeľu!

_DSC2982 1 4 _DSC2992 3 5

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter

Kabát: Second-hand, Kabelka: G by Guess, Pletené šaty: H&M, Hodinky: Daniel Wellington, Čižmy: obchodík na Cypre

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Práve to sa mi páči na tebe a tvojom štýle, že je iný. Dnes sa každý oblieka len tak basic a aj keď je to pekné, začína to byť nuda. Práve tá trocha gýču, volánov, farieb to je skvelé. Ale samozrejme pristane ti aj takýto jednoduchší look.

    NITA